Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Erişimi engellenen sitelere erişebilmek için DNS nasıl değiştirilir?

biliyorsanız bi format atın sona deneyin yazanları... bizzati bende çalışıyor yukarıdaki google dns leri... tek youtube değil, tüm engellenmiş siteler açılıor..

Bende de sorun var.Siteye hiç giremiyorum.Site görüntülenemiyor diyor.Dns noları kayıtlı ama açılmıyor site..

Bende de açılmıyor.. Youtube'ye hasret kaldık bea..:) DNS ayarlarını düzenledim anlattığınız gibi ama sayfa hiç açılmıyor..

Sayfanın açılmama sorunu başka kimlerde var. Boş yere uğraşmayayım genel bir sorunsa..

2 yıldır gezginlerden indirmediğim şey yok tek virüste bulaşmadı

belkide siz bulaşmadığını sanıyorsunuz,ben şu an pc nize gezginlerden bulaşmış bir virüs olabilirim,hiç bişiden emin olmayın,lütfen lütfen bilinçli konuşalım

[FONT=Tahoma]Malesef Uzun Bir Süredir, Bende de Açılmıyor Youtube ..[/FONT]

29oq1vk.jpg

[SIZE=5]Önce üst resimdeki siteyi açıyoruz.
"Begin Browsing" yazısını tıklayınca alt resimdeki gibi site açılıyor.
[/SIZE]
6ss7cm.jpg

2 gündür youtube giremiyorum aşağıdaki hatayı alıyorum.youtube bağlanmada genel bir sorun mu var ?

Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor

%100 çözümdür.
1- Bilgisayarınıza asla zarar vermez
2- Asla bir güvenlik sorununa yol açmaz

Google DNS:

3e9f9b918f37023663e52c12c53723493cf2dbb8

Benim DNS ayarları oturanboğanın vermiş olduğu google dns ayarlarıdır ve youtube'a bağlanmakta şu an hiç bir sorun yok.. Bağlanamayan arkadaşlar bu ayarları tekrar uygulayıp internet pencerelerini kapayıp tekrar açın. Bir sorun çıkmaması lazım.

akın tüm adımları uyguladım ama bende hala sorun devam ediyor:(

Pc nizde adobe flash player ın ,adobe shockwave in olmasına dikkat edilirsede iyi olur ..

Bu proğramlar yüklü,DNS tamam ama hala youtube görüntülenemiyor...

birde onlara ek şunu yapın bakalım olacakmı?
C:\WINDOWS\system32\drivers\et c klasöründeki hosts dosyasını not defteriyle açın.
en alta ;
208.65.153.238
208.65.153.251
ekleyin ve kaydedin ondan sonra tekrar deneyin...

Youtube'a erişememizin nedeni şu haber olsa gerek, düne kadar bende giriyordum ama dünden beri giremiyorum.. Mahkeme kararıyla youtube'u açan google ip leri de engellenmiş.. Çalışmalarımız falan sürüyor diyorlar ama başka yöntem bulmak zoruundayız sanırım.

GAZETEVATAN.COM

Dün problem vardı bugün yok Akın ben şu dakika itibariyle giriyorum

awwww ben yaptım ,süpeeer,tüm siteleri gezebiliyorum,bülent bey çok yayarlı ve güzel paylaşımınız için teşekkürler

Bu aralar youtube yine sorun çıkartıyo sorunu çözmek içinse İ
C/windows/system32/drivers/etc/host dosyasını notepad le aç en sona in
209.85.229.99 www.youtube.com
209.85.229.99 youtube.com
208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com
bunları yapıştır ve yukarıdan dosyalardan kaydet de yeni bi sayfa açıp girmeyi deneyin..;)

bu yontem bir kaç gune kadar baya dayandı:) ama şu an youtube açılmıyor bende. başka ne yapabilirim?
Abdullah ablası yetiş...

geldim abla :)

dns.exe Ücretsiz dosya yükleme ve paylaşım servisi- Free file hosting services

File Upload - File Sharing Service

Linklerinin birinden indireceğiniz programı çift tıklayıp açın ve görünen dns ayarlarından birini seçin işlem tamamdır. Hepsi çalışıyor ben 10 numaralı dnsi kullanıyorum youtube ve google'ın son yasaklanan servisleri de dahil hepsine sorunsuzca girebiliyorum

11_0610.png

iyi günlerde kullan abla :)

arkadaşlar bende bazen youtube giriyorum bazende giremiyorum bütün dns numaralarını denedim ama bazen açılmıyor

arkadaşlar youtube giremiyorum tüm dns leri denedim

Nihayet girebildim şu dns leri yaptım
[font=tahoma]202.224.32.1[/font]
[font=tahoma]202.224.32.2[/font][font=trebuchet ms][/font]

bende çalışıyor fakat, defalarsa test ettim, net hızım çok düşüşe uğradı verilen son dns ler ile. daha önceki google dns lerde böyle bi problem olmamışdı, internet hızında düşüş yaratmayan dns bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

açar nacar sende ya java yoktur yada adobe flash player..

Üst Alt