Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evrak takip de 2022 maaşım için 'işlemi olmayan evrak' yazıyor. Anlamı nedir?

Bozo, ablam 2022 aylığın bağlandı:) Müjdeyi verim öyle gidim okula dedim:)
Hayırlı olsun:)

çok teşekürler ablası allah razı olsun gerçekten ihtiyacı olan herkese nasip olsun. ya ablası bi sorum daha olacak baglanan maaş 4 yıldan beri 1860 normalmi sizce en iyi akşamlar saygılar

Toplu para 1860 Tl ise bu durumda sana ödenen para aşağı yukarı 3 dönemlik görünüyor. Yaklaşık olarak yeni raporu gönderdiğin tarihe denk geliyor yani.
İkinci gönderdiğin raporu esas alarak aylık bağlanmış sana.
Birinci gönderdiğin rapor hiç işleme alınmadı mı? Senden niçin yeni rapor istenmişti? Raporda eksiklik mi vardı?
Ben daha sağlam kafayla sonra tekrar bir inceleyim durumunu oldu mu ablam? Şu an baya yorgunum ve biraz işlerim var.
Sen de mal müdürlüğüne bir sor bakalım "aylık başlangıç tarihin için hangi tarihi esas almışlar ve niçin bu toplu para az?"
Cevabını sonra buraya yaz.

ablası benden yeni rapor istenince abimin çalıştıgı şirkette 49 gün sigorta yatırtdım megerse rapora başvurunca saglık işlemlerden ücret alınmıyormuş sora ögrendim ondan olabilir dediler yani o yıllarda böylebir sitedende haberimde yoktu hepinizden allahrazı olsun saygılar

Üst Alt