Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eylül ayı evde bakım aylığı alan var mı ? [Soru]

ramrod

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
ağustostan geçtik eylül ayı maaş alan şehir varmı ??

NAZZ' Alıntı:
bende sordum ama bır cevap alamadım ama arkadaslar yardımcı olur emınım bundan her ayın kacından kacına yatırki bakım aylıkları

naz ağustos ayı yatmadı hala düzenli bir gün yok senin anlayacagın

günler belirsiz yani artık bu sıkıntı yaratmaya başladı insanlarda

teşekkürler ahmet bey bunu yarın sosyal hizmetlere özellikle soracam

bence bu sadece 2022 maaşları için gecerli yani evde bakım aylığı ile alakası yok ama yinede araştırmakta fayda var

balıkesir geçen ay (ağusos)1eylülde yattı işallah bu ay bayram öncesi yatar

belki bayramdan önce yatar belli olmaz benim tahminim

arkadaşlar agustos ayı bakım maaşı nekadar çektiniz

Bakım maaşları takip aden ay içerisinde yatırılıyor. Eylül maaşları Ekim ayı içerisinde yatar.
Gecikmeler olabiliyor tabi. Bunun nedeni ise ödemelerin Valilik aracılığı ile yapılıyo olması. Sosyal Hizmetler Kurumu düzenlediği ödeme bilgilerini valiliğe sunuyor, valilik onaylıyor vs. Tabi Valiliğede devlet tarafından gerekli ödeneğin gönderilmiş olması gerekiyor.

arkadaşlar şimdi sosyal hizmetleri aradım saat 14:00 16 .09 .08 cuma veya pazartesi samsun un bakım parasının yatacağını inşallah tüm hak edenlerinkide tüm illerde sorunsuz yatar dediler ama 2 maaş mı tek maaş mı belli değil biliyorsunuz samsun ağustos parasını alamadı ayrıca forumda NAZZ diye bir bilgisiz var onun bu aceleciliği telaşı nedir anlamış değilim engelli derneklerine gelince derneklerin ne işe yaradığını bilmiyo madem ne diye üye oluyosun kimseyi zorla kimse üye yapamaz bu bu kadar

Arkadaşlar aranızda Manisa'da alan olursa haberdar olalım.
Bu düzensizlik ne zaman son bulur, bilemiyorum.. :?

YA SABIR

degerli arkadaşlar .....

16/09/2008 salı hala para yatmamiş ....

degerli arkadaşlar yatan ve yatmayanlar yassınki bir faydası olsun

1 eylül ve naz ben kimsenin kalpini kırmadım kırmam da
2 sen feryadı figan diyorsun koparmışım sen değilmiydin bilgi aldıkça paylaşalım diyen ben de bu gün gayet normal bir biçimde bilgiyi paylaştım
3 nazz ın avukatlığını yapmada önce onun açtığı mantıksız konuları oku
4 relax relax olun

nazz sen gerçekten sorunlu bir insansın anladım artık bana yanıt vermene gerek yok

2 aydır her ayın 15'inde yatıyodu maaş ama Eylül ayı hala yatmadı

selam

konyada hala yatmadı alan varsa buraya yazarsa sevinirim eylül ayı için
teşekkürler

18/09/08

adapazarında ..ne ağustos .. ne eylül yattı ...

Üst Alt