Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eylül ayı evde bakım aylığı alan var mı ? [Soru]

Ben bugün aldım. Bugün maaş yattı. Yer istanbul. Tarih 20.09.2008

bu aksilik neden acaba izmir hiç aksamazdı yaaa...

Hangi ayın maaşı olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Dekontda filan mı yazıyor.

izmir de eylül ayı evde bakım maaşı alan varmı?

izmirde bugün itibariyle evde bakım maaşı alan varmı?

izmirde

izmirde yim hala almadım. umudumuz bayrama kadar inşallah yatar ,yoksa bayramda çok zorlanacağız--

bugün bankada önümdeki kadın aldı bakım aylığını ama benim hesaba yatmamıştı daha anlamadım gitti :?

bu çile ne zaman son bulacak

selam merhaba ben kocaeliden özer bu muhtaçlık yardımı ne zaman düzene girecek çok merak ediyorum bu düzensizlik başbakanlığa bağlıysa neden sorunla ilgileninmiyor bir türlü anlamış değilim ik yatan yardım parası bu zamana kadar düzenli yattı aksamalar da olsa fakat belirli bir günü yok fakat bu gidişe allah rızası için kim dur diyecek ve yardımcı olacak bu muhtaçlık aylığını alan tüm tc vatandaşları muhtaç olmasalar bu parayı neden alsınlar ki bunun içinde bende dahilim bu düzensizlik inşallah son bulur diyorum teşşekür ederim site yöneticilerine saygılar..

Slm

Arkadaşlar Eskışehirde Ağustos 15 ınde Eylülde 19 unda yattı, Bye

bu sabah itibarıyla izmirde evde bakım maaşını alan arkadaş varmı

Samsun'da Eylül Ayı için evde bakım maaşını alan veya haberi olan arkadaşların yazmasını rica ediyorum

konyada alan hiç yokmu arkadaşlar konyada hala yatmadı valla sonumuz ne olacak bilinmez :(

slm arkadaşlar son durum izmir yattımı acaba bilen varmı

Üst Alt