Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eylül ayında 2022 maaşı alan var mı?

hayat52

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
Eylül ayında 2022 maaşı alan var mı? Kaç lira aldınız? Önceki aylık kaç liraydı?

DOĞUM YILININ SON RAKAMLARINA GÖRE

Doğum Yılıın Son Rakamına Göre 2009 Eylül Ayı Dönem Maaşları

0 ve 5 / 7.günü ( PAZARTESİ )
1 ve 6 / 8. günü ( SALI )
2 ve 7 / 9. günü ( ÇARŞAMBA )
3 ve 8 / 10. günü ( PERŞEMBE )
4 ve 9 / 11. günü ( CUMA )

UMUDUN;

? doğum yılının son rakamına göre, biz 6 sında alıyoruz
sen 8 ı yazmışsın ?

şimdi benim doğum tarihim 03.10.77 postaneden ilk maaşımı çekeceğim inşallah.bunun için postaneye çarşamba günü mü çıkmam gerekiyor?

Eylül maaşını alan varmı

Merhaba arkadaşlar eylül maaşı ne zaman ödenecek benim tckimlik nosu 0 hangi gün ödenecek

Doğum yılının son rakamına göre:

0 ve 5 olanlar her dönemin 5. günü, (cumartesi/bugün) / ama hafta sonuna geldiği için Pazartesi
1 ve 6 olanlar her dönemin 6. günü, (pazar/yarın) / ama hafta sonuna geldiği için Pazartesi
2 ve 7 olanlar her dönemin 7. günü, (pazartesi)
3 ve 8 olanlar her dönemin 8. günü, (salı)
4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü, (çarşamba)

maaş dedinizde ptt de neler oluyor neler okuyruklarda neydi
ptt de bir memur maaş dağıtıyor.vatandaş ezandan kalkıp pttnin önünde oturuyor taki öğle sonuna kadar.tabi özürlüyüz ya bekleriz.ha banka ha ptt ne değiştiki.
o mecliste oturanlar varya aslında bir maaşımıda onlardan birine çektirmek isterim.okuyrukta biraz beklesinlerde göreyim onları

evet bu uygulamadan nefret edıyorum hazıranda 2 defa zorla gıttım kuyruk kuçucuk yerde 100 kişi, oturacak yer yok tek sıra vezne bırde kafalrına gore gunu değiştirıyorlar eve gondermelerı için dılekçe yazdım emeklı sandığına %70 uzerı ve 85 yaş uzerrne eve verılır dıye yazı geldı ama benım gerçekten gıtçek durumum yok bu durumda ne yapabıılırım ? otobusle ınbın sıra bekle gunu degılse bıdaha gıt bıktım bu devletın durup durup zorluk çıkarmasından, tekrar zıratten kartla almak ıstıyorum bu mumkun mu acaba?:confused:

Bu uygulamayı hiç sevmedim, sevemedim. bankamatıkten çekmek gibi bir kolaylık varken neden engellıleri zora sokuyorlar ki.

benim raporum %79 ben paramı bu gün çektim aldıım para 876 tl eşimin oranı %50 alınca onuda yazarım

876 tl 2022 maaşı aldım.Sizler nekadar aldınız?

arkadaşlar bugün 2022 maaşını aldık.876.84tl güle güle harcayın

Günaydın
Hyaırlı olsun Güle güle harcarsın inşaallah..

oturan boğa, bu ay ödemeler 1 er gün sarkmış, haberiniz olsun,

örnek d. tarihi 1 ve 6 olanlar 8 inde alacak.

40-69 arası olan raporlular 2022 maaşı ne kadar acaba alan arkadaşlar yazsın lütfen

benim bir arkadaşım almış az önce 584 tl rapor oranı %60

ödeme tarihlerini kafaya takmayın alın maaş aldığınız şübenin tlf nosunu maaş döneminde açın sorun bunlar kafalarına göre değiştiriyorlar

sitede bızden baska kimse yok millet maaşa kacmışşş cevap veren olmadıgına göre

876 tl aldıgını yazmış 2 arkadaş inşallah dogrudur. başka alan arkadaşlar yazın lütfen

2022 maaşlarını alan arkadaşlar neden cevap yazmıyor anlamıyorum dogrusu pess

%40 ile 60 arasındakilerden alan var mı acaba varsa ne kadar aldılar saygılarımla

acele etmeyin ancak eve döndüklerinde mutlaka yazarlar

Bugün bir arkadaşımla gittik maaş almaya.Arkadaşımın doğum tarihi 0 la bitiyor ve 62 rapor oranı.O aldı maaşını 580 tl.
Benim rakamım üç olduğu halde perşembe günü alabiliyormuşum.
Paranın birazını yiyip geldik eve :)

wallaha devleti anlamak zor engelliye yardımcı olaçagına daha onune zorluk cıkarıyor bankadan alıyordukk 3 ayın 1 de sonra ptt donduler ptt de dogum tarıhine gore veriyor sacmalıkdan baska birşey degıl bu nasıl adaletse bu artık

Postane uygulaması süper olmuş.Sessiz sakin girip aldık maaşı.Kuyruk yok kalabalık yok beklemek yoktu.Sadece bizdik maaş çekecek olan.Bankaya emeklisi özürlüsü sakatı herkes doluşuyor o kalabalıkta bize bile öncelik tanınmıyor yaşlı insanlar yerlerde sürünüyordu.Memurlar iyice geriliyor tartışmalar çıkıyordu.Herkesin işi çok kolaylaşmış.Birkaç gün sonra olsun ama insan gibi olsun önemli olan bu.

Bizim ülkemizde her hangi bir maaş için bankaya veya postaneye gideceksin ve insan gibi muamele göreceksin . . Komik geldi bu bana biraz, o banka veya postane memurlarının gözünde ordan maaşı alanların pek insani bi değeri yok maalesef . .

Bulunduğum yerdeki Ziraat Bankası Şubesini kaç kez şikayet ettiğimi ben bile unuttum ama "Aynı Mondofon Aynı Moron" değişen pek bişey olmadı . .

Bende şeker kıza katılıyorum bankalar eziyetti şimdi ptt den otomuza kadar görevli arkadaş evrak ve paraları getiriyor rica ediyoruz kırmıyorlar saolsunlar hem gelmeselerde bir on gün daha beklerim acelemiz ne daha zahmetsiz alırım maaşımı ..

Ben anlamadım 84 luyum ptt ye gıttımde 11 de gel dedı ayın 9 zunda almam gerekırken nedne 11 de gel dıyolar napıyolar bu paraları faız zemı ısletıyolar en guzelı zıırat bankası ıdı ayın 1 de gıdıyoduk banka matıkten cekıoduk cumartesı pazar farketmıyodu nalet olsun bu ptt ye gectı rezıl oldum 2 defa yollarda bıde ezıyet cektırıyolar arada 3 ay 11 gun beklıyoz 11 gunumuzu yedıler harma olsun 11 gunun hakkı

Üst Alt