Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eylül ayında 2022 maaşı alan var mı?

ya hu yok ne 11 12 si
dogum tarihinin son rakamına göre veriliyor bakın ona göre gidin.
ayın 8 alması gereken 6 sında gidip ptt ye illaki pamamı verin derse görevlide degil ayın 11 21 de bile gelder size. lütfen biraz bilinçli davranalım

ödeme gunlerı hafta sonuna geldıgınde sarkıyor.
sıkmayacaksınız canınızı 84lyum ve 10.dan önce almadım hiç.
o paralar ayın 1.de yatıyor ptt'ye sonra 5 gün repo :)
haram zıkkım olsun o para onlara

dogum tarihimin son rakamı 1 bugün aldım %60 raporum var 585 verdiler.
haziran ayında 540 vermişlerdi görünürde 40m zam yapmışlar

arkadaşlar benim doğumtarıhim sonu 6 bügün aldım raporum %69. 876 tl aldım.hafta sonuna denk geldiği icin kayma oldu .sorun yapmayın yeterki alıncak paramız olsun iki gün gec olsun güle güle harcayalım.

benim raporum %69 bendmei 876 tl alcam 2022 maas icin 8 yil once verdim rapor %69 bana 876 tl verirlermi haziran maasi 540 almistim

hasbihas sen gine aynı alırsın. ben maaşa başladığımdan beri yüksek alıyorum birde senin engelin ne ben omurilik felciyim sandaleye mahkümüm aslında dr raporum %85 di ama 2022 evrak takibine gidince orda %69 kabul edildi yazıyo artık hangi rapora göre alıyorum bilmiyorum.

hayat52 senin rapor oranı % 70 ve yurası kapsamında.degilse 876 alamazdın.saglicakla

benım 1983 dogum tarhim yarın gitsem alabilirmiyim acana paramı

ben bugün aldım maaşı rapor oranım %50 585 tl aldım,saygılar...

sgk gore 1984 luyumayin 9 zunda almam gerekirken ptt son 2 maasi ayin 11 de odedi

ben 1983 dogum tarhim ben ne zaman almam gerkiyorki anlamadım gitti 10 gitsem alırmıyım acaba

sen bugun kesin alirisin bugun git ben 84 luyum bana 11 de gel dediler son 2 maas da

tşkl ederim nasıl iş bu artık bunu tam bir yoluna koymaları lazım aslında

doğum tarihimin son rakamı 7...normalde dün almam gerekiyordu.ama ben bugün kardeşimle gittim aldım.876,840 olarak...güle güle harcayın...bu parayı ben direk kredi kartı borcuma yatırdım....

Bende bugün aldım.580,45 lira.Çok rahat oldu.Postanenin kapısına son rakamına göre herkesiz maaş günü listesini asmışlar.Ona göre maaşınızı alabilirsiniz.Herkez farklı günlerde geldiği için izdiham olmuyor.Postane çok sakindi.Sadece ben vardım maaş alacak olan.Oh be diyebilirim yani rahatlıkla.

84 doğumluyum bugün aldım %80 rapor orani 875 tl aldım

Üst Alt