Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

F43-2 Uyum Bozukluğu ile askerlik durumu..?

@Keremtolga36, benimki de aynı o şekilde amirlerin Yazdıgı kagıt da barışta görev yapamaz savaşta görev yapar yazıyor cuma günü heyete girdim yarin sonuçları alacağım bakalım ne diyecekler

Mutsuzum keyfim yok durduk yere ağlıyorum caresiizim ailevi sıkıntılarım var eve dönmem lazım birliğe dönünce sıkıntılarım artıyor nefes alamıyor gibi oluyorum artık vücudum el vermiyor @OğuzHan112 abi

@OğuzHan112 abi ilk gidişim
Ben hava kuvvetlerindeydim acemide
Usta birliği kara kuvvetleriydi şimdi hava kuvvetlerine gönderiyorlar

@OğuzHan112 yapamaz yazdılar abi hep en son felç gibi bişey geçirdim baya kötüydum acile gittik EKG çektirdik kalp ritim bozukluğu dedi doktor psikiyatriye görünmen gerek acil dedi ertesi günde hava değişimi aldım zaten

Anladım.

Yeni birliğinde de muhtemel askerlik yapamaz diyecekler.. hastaneye sevk alıp kıta işlevselkik formu ile gidersin.

Muaf olacksın..bana güven

@himmet cosar,

Benden yana helal olsun kardeşim ne demek.

Çok Kişilere elimizden geldiği kadar işte acizane bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

İşi biten yüzümüze dahi bakmıyor..elbette bir beklentimiz yok ama;

Oysa Bir teşekkür..bir ALLAH razı olsun demeleri yeterli😊

@himmet cosar,

Ben de anlamadım aslında sadece psikiyatriden girmem gerekiyor ama tüm branşlara giriyorum. Daha önce burada alanlarda aynı şekilde almış. Kurulda toplanmiyormus burada ben doktor doktor geziyormuşum sonrasında geri kalan işlemi onlar e imza üzerinden yapıyorlarmış
@OğuzHan112

ARKADAŞLAR YAKLAŞIK 2 AY GİBİ YIPRATICI BİR SÜREÇ YAŞADIM ANKSİYETE KAYGI DURUMUM İNANILMAZ DERECEDE TETİKLENDİ BU DÖNEMDE 2 HAVA DEĞİŞİMİNE ÇIKTIĞINIZ TAKDİRDE 3. GİDİŞİNİZ İÇİN HEYET EVRAKLARI HAZIRLIYOR BÖLÜK KOMUTANINIZ İÇİNİZ RAHAT OLSUN %99 MUAF OLUYORSUNUZ

Sen direk hava değişiminden geldikten sonra mi çürük aldın @burakc12

@OğuzHan112 abi ben normal herzamanki gibi kıta anket formuyla mi gitcem doktora yoksa komutanlar resimli belge ,hava değişimi belgesi felan oluşturacak mi
Yoksa doktor heyete sevk edince mi belgeleri ayarlicaklar yardım eder misin

Merhaba ben f43 uyum bozukluğu sebebi ile 2 kez 30 gün hava değişimi aldım 3 gün sonra birliğime geri dönmem lazım fakat hastaneye gittiğim de ikisinde de doktorlar pek konuşmadı neredeyse direk hava değişimi verip yolladılar üçüncü de gittiğim de muaf verirler mi acaba telaş içindeyim bir başka sorunum ise komutanimin geri döndüğüm de beni sevk etmemesinden korkuyorum çünkü hava değişimine gelirken bana yapacak birsey yok çürük vermedi gel yap askerliğini dedi böyle birsey yaparsa nasıl bir yol izlemeliyim kafam oldukça karışık ilaçlarıminda bitmesi beni oldukça telaşa soktu ne yaptığımı Bilemiyorum @OğuzHan112

Son düzenleme:
Üst Alt