Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gece çamaşır makinesi çalıştırmak kanunen yasak mı?

İki tarafta şikayetinden vazgeçerse konu kapanır gider.

İnat ederseniz 1988 yılı Kemal Sunal'ın İnatçı filmini bizzat yaşarsınız.

Olay senin evin önünde olduğu için sen bir tık daha avantajlısın.

Verilebilecek en ağır ceza 6 ay olur ki oda para cezasına çevrilir. 2 bin lira gibi bir şey tutar. Daha önce dava vs yoksa o cezanın açıklanması da ertelenir.

-----------

Malum Türkiye'de yaşıyoruz, kimse aklı ile hareket etmiyor. Ya da herkesin psikolojisi fazlasıyla bozuk. Bu tatsız durumu büyütüp büyütüp haberlere konu olacak saçma bir olay haline gelmez umarım. Geçmiş olsun.

Gecenin 3 ünde uykudayken kızartma kokusuna mı uyanmış vay be ne burunmuş birader.
Benim üst katta bir hatun var. 30 yaşında evlense de kurtulsam evin içinde at gibi koşturuyor. Gece yere bir şey düşürüyor. Kaç kere uyardım gece yarısı süpürge açıyor.

Lanet olsun! En sonunda evi bana sattıracak ev alma komşu al diye boşuna dememişler.

Iyi yapmışsın çünkü kızartma yapılırken ses gitmez gece yani yok koku geliyormuş falan , bunlar kasıtlı seni rahatsız ettiği anlamına gelir
Hadi çamaşır makinasi gece rahatsiz edebilir de bu ne yani gece yemek yapan insana baskına gelmek ayıp yani

Son düzenleme:
Yani sen evli kadınsın. İki de bir bekar ve yalnız yaşayan bi adamın kapısına saçma sapan sebeplerlw niye dayanıyorsun. Bana aşık falan diye düşünücem @Sansarius

çamaşır makinası konusunda haklılarken bu kızartma mevzusunda son derece haksızlar. buradan şunu anladım bu komşuların sana kafayı takmış. gözünün üstünde kaş var diye bile sorun çıkartacak tipler sanırım

@furkander33,

Bir dahaki gelişinde bana iş mi atıyorsun de. Bir de göz kırparak söyle bunu. Utancından gelemez daha. Apartmanda nefes bile almaz. Kesin çözüm :ROFLMAO:

Hz. Yusuf misali zindana attiracaksin adami. :D

@furkander33,

Hiç güleceğim yoktu.😂.bence bu kadın seninle başka bir derdi var..evliymiş..o yüzden fazla yorum yapmak doğru olmaz.

Kapımın önüne ölü muhabbet kuşu bıraktılar.

Bunu yapan alt kat komşumdan başkası olamaz. Polisi aradım. Savcılığa suç duyurusunda bulunun dediler.

Sabahı beklemek istemiyorum. Bu saatte gitsem yardimci olurlar mı?

Son düzenleme:
Çöp dökmeye çıkacaktım. Bir baktım daire kapısının önünde masmavi renkte muhabbet kuşu. Ölüydü galiba dokunamadım bile. Başka bir komşudan rica ettim aldı olduğu yerden ölmüş bu dedi. Yüzde 99.9 alt kattakiler bıraktı.

sen kanunen yasak mı diye soruyorsun adam gecein 4 de tepemizden ucak kaldırıyor bina titriyor 2 yıldır burnumuzun dibindeki inşaat uygu denen bişe birakmadı haftasonu dahil aramadığımız yer kalmadı hepsi bir birine yönlendiriyor belediye dior biz karışmıyoruz bakanlık dior biz karışmıyoruz camaşır makinası altına titreşimengelleyici lastikler var onlardan koy

@furkander33,

Siz de alt komşunuzun yaşam tarzına müdahale ediyorsunuz makineyi çalıştırarak ses yaparak

Kapının önüne ölü muhabbet kuşu bırakmak nedir ya

GECE GECE
Çamaşır Makinası Çalıştırılmaz
İLK DEFA SİZDEN DUYDUM BUNU.
ARADA DUVARMI YOK
ONU NASIL DUYUYOR.
ORASINI ANLAMADIM.

@aydünyavaz,

Bal gibi duyulur ben bir alt katımda babamın sabah tam 6 da kurduğu alarmı bile duyuyorum çamaşır makinası nasıl duyulmasın. Çamaşır makinası sessiz olsa bile son andaki sıkma moduna geldiğinde sesli çalışır. Gündüz kullandığınız için gündüz sokak, tv vs değişik seslerden dolayı farketmiyorsunuz galiba. Ama gece herkes uyuduğu için gece sessizliğinde kabak gibi duyulur. Kapiş !?

Üst Alt