Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gih memurluğundan itirazla polisliğe geçiş mümkün mü?

Mesturo

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar. Ben 1,5 sene öncs duygu durum bozukluğu tanısı ile gih memuru olmuş eski bir polis memuruyum. Bu tanı bana konulurken doktor bana sivil memur olmak ister misin diye sordu banada cazip geldi evet dedim. Demeseydim polis olarak devam edecektim. Daha önce 2 kere memuriyet kazanmış birisiyim. Açıkcası Biraz yalandan aldım bu raporu.
Şimdi sormak istediğim, bu verilen D dilimi raporuna itiraz edip, eksiklik yanlışlık var diyerek bu raporu B dilimi olarak düzelttirsem polisliğe tekrar dönebilir miyim?

Büyük ihtimal olamazsınız tanı, tedavi, rapor gibi durumlarınız buna engel olabilir. yalandan olan şeyler, gerçek hayatınızda eksilere neden olabilir.

Nurtan
Ne yapabilirim bu durumda. İl sağlık müdürlüğüne rapora itiraz etsem bişey çıkar mı acaba

Psikiatri' den gih e geçişten sonra tekrar polisliğe dönüş yok .

Gih daha iyi değil mi? Neyinden memnun değilsiniz? Ben de yakın zamanda geçicem inş. Bıktım mutsuzluktan.

Üst Alt