Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Görev başındayken iş kazası geçirdim. Gazilik yerine emekliliğe sevk ediyorlar!?

Yunus yldz

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar ben Batman'da askerlik goverimi yaparken 40 günüm kala fırında ekmek pişirir Ken sağ ellim hamur kesme makinasına girdi ve 4 Parmağım amputasyon kökten kesildi 2 aydır olay olmuş orda bir ASB benim emekli olmam için dosya hazırlıyor öyle diyor milli savunma bakanlığı ndan askerlikten seferlikten muaftır diyor ama katı raporda geçen gittim hala cewap yok peki ben ne olacam bana bir emeklilik verilecek mi er ve görev başında oldu neden gazi yapmiyorlarda emekli bana biri yardımcı olsun lutfen şimdi ne olacak katı raporda gelecek nereye gidecek ne olacak iki çocuğumla ailemle magduur olmusuz

mehmetcik vakfına yaz sgk vazife malulü maaşı var onada yaz

Saol tesekurler ama Assubay dio dosyan hazır peki kati rapor gelince dosyami gonderecekmi oda dio TSK aya gönderem artık emekli olacakmsn olmayacakmsn onlar kaarar verecek ama gazilik unvanini vermeleri gerekiyordu ben nereye danisabilirim

elverişsiz raporunu sgk ya göndereceksin vazife malulü maaşı için
bide mehmetcik vakfı var başkada başvuracagın yer yok

Anladım ama asb dioki kati rapor da gelmesi lazım oda gelsin dosyani gönderecem o zaman beklim bakalım ne yapıyor ona göre çok saolun yardımcı olduğunuz icin

Üst Alt