Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Görme engelli anne-babanın bebeklerini büyütürken kolaylık sağlayacak ürünler..?

Konular
5
Reaksiyonlar
0
selamlar arkadaşlarallah nasip eederse martta bir oğluşumuz olacak.eşim ve ben görme engelliyiz ve imkanlarımız yettiğince bebeğimizi büyütürken bize kolaylık sağlayacak ürünler yöntemler kullanmak istiyoruz.görme engelli arkadaşlarımdan bu konuda tavsiye bekliyorum.şimdilik bize kolatlık sağlayacak herhangii özel bir ürün almadıkç.ha yan yatma yastığımız var belki onu bu kategoriye koyabiliriz.bunun dışında benim duyduğum zilli patik sesli ayakkabı ve arrzumun konuşan ateş ölçeri.ayakkabı ve patik için henüz çok erken ama dereceyi edinmek şart şimdiden.ama henüz bu dereceye ulaşamadıkççanta olarak biz sırt çantası edinmeyi düşünüyoruz :hem bebek hem çanta taşıması daha kolay olacağı kanaatindeyim.bu saydıklarım dışında görme engelli arkadaşlarımdan her konuda detaylı bilgi paylaşımı bekliyorumilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim.

kitap arıyorum

selamlar arkadaşlar :ben bir anne adayıyım ve bebek-çocuk gelişimi ile ilgili gerek dini gerek pedogojik kitaplar arıyorum.getemde yada konuşan kütüphanede olanlar dışında elinde sesli yada Word doküman olan arkadaşlarımın bana ulaştırmalarını rica ediyorum.ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden teşekkürederim

Bu konuda bilgisi ve deneyimi olan arkadaşların paylaşımları çok yararlı olur..?

Ne mutlu size..yegenime şimdiden hoşgeldin diyorum..

konu güncel..

teşekkürederim Metehan beykimse ilgilenmemiş ama ben kendimce bir kolaylığı yazayım belki okuyana faydası olurbiz bebek çantasını normal çok gözlü bir sırt çantası aldık.malum bebek çantaları yan takılınca bizi baya zorlar diye düşündükbu fikri bana gören bir arkadaşım verdioda sırt çantası kullanıyordu

Üst Alt