Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Göz protezi yaptıracaklara tavsiyem okumadan geçmeyin

B-R-C

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba herkese 30 yılın sonunda hedefime ulaştım. Daha öncesinde diğer göz protez merkezlerinin çoğuna gittim yaklaşık 5 yeri gezdim. Tam umudumu kaybetmişken her gittiğim yerden ağlayarak çıkmışken SAYDAM GÖZ PROTEZ VE SANAT MERKEZİ'ne gelmemle bu işin çözüleceğine ben bile şaşkınım göz simetrisinin ayarlanması canlı ve parlak doğal duruşu ayırt edilmemesi gibi isteklerim vardı. Yapılan göz protezi sonrası daha önce gittiğim yerlerdeki sonuca bakıyorum birde burda yapılana bakıyorum her detaya önem veriliyor inanılmaz bir titizlikle sağlam gözümün aynısı oldu capcanlı bakıyor ikiside eşit duruyor simetrisi bile aynı işte dedim istediğim sonuç buydu neden o kadar vakit kaybı üzüntü stres hepsini dibine kadar yaşamış biri olarak Adem bey ve Atilla beyden Allah bin kere razı olsun. İllaki benim yaşadıklarımı yaşayıp hüsranla tüm protez merkezlerini araştırıp gidenler olmuştur. Bu yorumu özellikle yazıyorum bu süreçte ben yıprandım siz yıpranmayın direkt doğru yere gidin diye. Herkes göz protez yapıyor. herkes bu tür merkezleri açıyor. Ama burası çok farklı tabiri caizse diğerlerinin yaptığı protez ise bu insanların yaptığı ne? Kullanımı o kadar rahat ki gözde rahatsızlık vermiyor acıtmıyor sanki yokmuş gibi. Artık toparlıyorum bu yorumumu okuyup birilerinin doğru yönlenmesine yardımcı olursam ne mutlu bana sonuçta vesile olmak kadar güzel birşey yok.Çok ağladım çok deprasyonlar geçirdim. Neden daha önce burası ile yolum kesişmedi bilmiyorum. Muhtemelen nedeni internet reklamları olabilir ancak kesinlikle reklama ihtiyaçları yok bilen gidiyor bilmeyenlerin ise bir nebze yaptıkları hakkında bilgi verebilmişsem ne mutlu bana. Sağlıcakla kalın
(REKLAM VS YAPTIĞIMI DÜŞÜNÜP MUALEFET EDECEKLER UZAK DURSUN. Böyle bir amacım olsaydı diğerlerinin firma ismini yazıp başarısız sonuçlar aldığımı söylerdim ancak bunu yapmam. herkes ekmeğini yer. burdaki amacım benim durumumda olanlara neredeyse gerçeğinden ayırt edilemeyecek bir göz protezi kullanıyor olmam ve bunu ihtiyaç sahiplerine duyurmak istememdir. şuanki halimi merak eden iletişime geçebilir. müsait isem sizi arayabilirim[FONT=Arial Black][/FONT]

bu zamana kadar buradaki yorumları okuyup insanların fikirlerini aldım tecrübe edinmiş kişilerin yorumları ile bir çok yer gezdim. ve sonuca ulaşmanın vermiş olduğu mutluluk ile üye olup burdaki insanlara ışık olmak istedim.
saygılarımla.

Bu deneyimimi paylaşmak için zaten üye oldum.

Merhaba, ücret bilgisi verebilirmisin teşekkürler,

B-R-C

10bintl başlar fiyatı imka göz daha iyi Ankara da herkes kafasına göre yazıyor.

dün SAYDAM GÖZ PROTEZ VE SANAT MERKEZİ'ne meşaj attım. Türk lirası geçmiyor.:) 650 EURO istiyor protez için çok pahalı bence.

lider77

arkadaşlar ben dediğim gibi çok fazla yer gezdim. açıkçası burda önemli olan yapılan iş alınan sonuçtur. ben bu işin keşke maddi maddi boyutunda kalıp diğer merkezlerin yaptığını rahatça kullanabilseydim. yeterki aynısı olsun yeterki ayırt edilmesin diye gerekirse 2 kat fiyatını dahi vermeye razıydım. burada bahsetmek istediğim şey çok farklı.. hayatım boyunca kullancağım birşey için fiyat biçemedim açıkçası yaptıracak olanlar yada benim gibi kusursuz bir protez isteyenler yemin ederim burada çareyi bulurlar hatta neden daha önce burayı bulmadım diye yakınacaklarından eminim.sonuç olarak SAYDAM protez merkezi aynı zamanda bir sanat merkezi sadece protez göz değil burun-parmak-yüz yapan insanlar ve tüm detaylara kadar işliyorlar. ben saçımla sürekli yüzümün yarısını saklıyordum ama şuan rahatça dolaşabiliyorum ve kimse anlamıyor. benim gibi bu psikolojide olanlara yol gösteriyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.
sevgiler

Pa_Pi
merhaba fiyat değil burada vurgulamak istediğim aslında.. bir çok göz protez merkezi var hepside bu işi yapıyor ölçü al yuvaya uydur rengi boya tamamdır hesabı. bu işin simetriği var doğal bir görünümü yakalamak rengin capcanlı parlak duruşu bunlar çok önemli. deneyimlemiş biri olarak söylemek gerekirse diğer merkezlerde yapılan ile bu adamların yaptığı aynı fiyat olamaz olmamalı .. haksızlık olur emeğe saygısızlık olur diye düşünüyorum.. (bu arada firma ismi verdiğin için söyleyeceğim bahsettiğin yerdede yaptırdım)

B-R-C
Kardeş kul yapısı ile Allah yapısı bir olmaz. Burada önemli olan fiyat imka göz 10bintl fiyat veriyor. Senin firma ne veriyor? Maliyeti ne?

lider77
Aynen öyle bokunu çıkardılar. Maliyeti ne? 650euro nedir? Almanya mı lan burası biz euro ile maaş mı alıyoruz lan şerefsizler deyip laf soksaydin.

tabi size göre neresi uygunsa oraya yaptırın. fiyat bazlı heryerin aynı işi çıkaracağını düşünüyorsanız isteyen tabiki istediği yerde yaptırabilir. bende yaptırdım öncesinde zaten:D ama ne oldu sonunda finale burda ulaştım. umarım herkesin gönlüne göre olsun herşey.mutlu bir şekilde hayatına devam edebilsin insanlar
saygılar.

Üst Alt