Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Gözümü açtım, hastanedeyim [O an]

mahmut85

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
25.06.2016 ramazan ayının son haftası evde yatıyorum akşam ne yesem onu düşünüyorum açlık susuzluk içinde düşünüyorum :p telefon çaldı arkadaşımdı arayan Aksaray da araba bulduğunu vakit daha var ona bakmaya gidelim mi diye sordu.
vakit geçirmek için kabul ettim hazırlandım eşim çok ısrar etti gitmemem için arabayı ver kendisi gitsin dedi ben de vakit geçer gideceğim dedim çıktım yakıt almak için petrolde durduk arabayı arkadaşım kullanmak istedi Aksaray a girdik adamı aradık geldik diye merkez de olmadığını Konya yolunda Sultanhanı nda olduğunu söyledi buraya kadar geldik dönmeyelim bari dedik
Aksaray çıkışında tarım ticaret merkezi önünde kavşakta önümüze greyder çıktı ani fren ve çarpma gözümü açtım Ankara da yoğun bakımdayım sağ omuz kırık sol bacak kırık kulaklarda işitme kaydı kafa tası çatlak
buna sebep olan şoförde birşey yok sağolsun direksiyonu kırmış refleks diyor şimdi görüşmüyoruz sanki ben onu sakat bıraktım son ameliyatımı oldum dize protez takıldı çok şükür eşim çocuğum yanımda işime gidip gelebiliyorum...

Geçmiş olsun yerine, Allah sizi ve yakınlarınızı başka musibetlerden korusun diyeceğim.
Sözüm ona arkadaşınızın sizinle görüşmuyor olmasi gayet doğal, suçunu biliyor da ondan... Ancak bilmediği şey şu ki, başımiza gelen sadece bize değil, tüm çevremizdekiler için bir imtihandır, bu imtihandan geçip geçmemek ise bireysel konudur.

Üst Alt