Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hala gözümün önünde, bir türlü hafızamdan silemiyorum... [O an]

içinde sıkıntı yaratan bu olayı bizimle paylaşıpta, sen de bizim yazılarımızı okuyupta az bir şey moral olduysak ne mutlu bize...

teşekkürler...

hepimiz bir hayat oyuundayız sahneye çıkıyoruz bir arenada gibi,sadece kişiler farklı roller olaylar aynı....ve savaş başlıyor.diliyorum bu savaşta daha güçlü olucaksın.dularım seninle olucak...Rabbim şifa versin.

Geçmiş olsun kardeşm allah başka acılar yaştmsn yavaştan atlatmya başlamşssn okuyablirsn okumuyosn açıktan devam edeblirsnz işe gireblirsnz çalışmıyosnz herşeyi yapablirsnz hepimz size güveniyoruz

Şun gencede yakışıklya da bir kaç şey sölylemk istiyorm müsedenzle bu çocuk bıraksa da sizi unutamıcak bundan emin olun ömür boyu sizi düşüncek...

canımmm

canımsın sen ya.ıyıkı affetmemıssıneger affetseydın zaten kısılıgını sıfırlaman grekırdı

geçmis olsN BAKALIM .bu durumu kabullenmek zor olablir bence :mcadeleye devam

bukadar benzermi hikayeler :( bende sol kolu olmayan bi kıza acıdıktan 10 dakika sonra beyin kanaması geçirdim anevrizma:( şimdi sol kolum robot gibi umarım mutlu oluyosundur anlıkda olsa :( faceden görüşmek isterim eklersen sena kesme :)ararımda çok ii dost olurum :)

aslında bnim hikayemden farkı yok çok zor hala bnde unutmıorummm .......

Allah zül celal acil şifalar versin dilerim bir an önce sağlığına kavuşursun ayrıca şunu söylemek istiyorum.

"Giden gitmiştir dün bitmiştir ben değil giden kaybetmiştir....... " Her zaman bunu söylerim

Gözümden yaş geldi okurken...
Rabbim elbet mükafatlandıracakdır bizleri.Bu dünya mümine cehennem inancını yitirmişlere ise cennettir. Bu imtihanı geçmemiz lazım isyan boyutuna getirmeden o zmn feyzini alırız.Rabbim yardımcın olsun.O bebenin yüzüne tükürmek isterdim haysiyetsiz......

"Üniversiteli oldum" mesajını bekliyeceğiz artık senden. :)

öncelikle geçmiş olsun.. allah'ım acil şifalar versin.. ve şunu eklemek istiyorum. hadiste de dendiği gibi "hayır zannettiğiniz şeylerden şer; şer zannettiğiniz şeylerden de hayır doğabilir." bunu hiç bir zaman unutmamak lazım...

sevgili arkadaşım yaşadıgın olayı okurken tüylerim diken diken oldu inan bi sır kapısı olayı yaşamışın rabbim şifasını verir,bu dünya geçici ebedi hayatını kurtarıyorsun hiç üzülme bizlerki ebedi hayatta ne güzelliklerle karşılanacagımızı bilmiyoruz ama rabbim sevdigi kulunu yanına cennetine almak için dünyada imtihanlarla sınar hazırlarmış kulunu,hiç üzülme inancını yitirme şükür et rabbim yar ve yardımcın olsun..rabbimin sevdigi kuluymuşun seni cennetine hazırlıyor inşallah..

merhaba

merhaba amasra_peace öncelikle çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamandsa sağlığına kavuşursun.bende omurilişk felçlisiyim 4 yıldır ama bu durumda insanların nasıl bir insan olduklarını ap açık şekilde gördüğüm için çok mutluyum.. kaza oldu ve çok az kişi vardı okadar kişşi bir anda nasıl hayatımdan gitti anlamadım.. üzülmedim iç yüzlerini en kısa sürede tanıdım.mutluyum yalnızım ama yine mutluyum gülmek en iyisidir üzülmenin hiç bir şeye faydası yok bütün arkadaşlara sağlık mutluluk dilerim

allahın yardımcımız olacağına inanıyorum..insan azmini kaybediyo.ben bu siteye üye olduktan sonra kendime geldim.şimdi kpss ye hazırlanmaya başlıcam..hiçbirşeyimiz eksik değil.allah kalplerimizi köreltmesin..azmini kaybetme..

Ben 1,5 yaşımdan beridir özürlüyüm. İlk önceleri hiç yürüyemiyordum ilk okula başlamadan önce sağ bacağım büyük bir oranda iyileşti, sol bacağımda da %40 oranında kaldı. Şimdi sorunum yok. Seni anlamam biraz zor ama sakat kaldıktan sonra yaşadıklarını anlayabiliyorum. Zor zamanlar olduğuna eminim diyemem çünkü öyle olduğunu biliyorum. Fakat sakatlandıktan sonra erkek arkadaşının seni bırakması, ailesi tarafından istenmemen bence normal. Kendini onun yerine koy bakalım sen ne yapardın. Şu an yaşadığın zorlukları onun yaşadığını fakat senin onun yanında olduğunu düşün. Senin ailen bu duruma nasıl bakardı. Hepsi bir kenara sen bu duruma ne kadar zaman katlanabilirdin. Evlenmeden önce aynı durumu bende yaşadım. Ama senin yaptığın gibi dua etmedim. Bir zaman eve bir kız getirdim, oda benim gibi sakattı, babam bana acaba sana uyarmı bu kız diye sordu. Sonra diğer kızın ailesini düşündüm, benim ailem ben bu durumdayken benim için en iyisini istiyorsa o kızın aieleside kendi kızları için en iyisini düşünmek zorundalar dedim ve hiç üzülmedim. Akabinde yinede sakat olmayan başka biride beni sevdi ve benim bu durumumu kabul etti. Ben hiç o kız için dua etmedim. O kız sevdiğinden ayrılmadı, kaza yapıp sakat kalmadılar, aksine sapasağlam evliler ve canavar gibide çocukları var. Allah sağlık versin. Senin durumunda da merak etme kardeşim o çocuk senin dualarınla ayrılmamıştır nişanlısından, nasip değildir ondan ayrılmıştır. Ayrıca sende nasip değilsinki birbirinize ayrılmışsınız. İşin sonunda çok isteyip evlenip mutsuz olacağına, nasibinle mutlu ol. Allah hayırlı nasipler versin.

çok geçmiş olsun canım ,kaderi ilahi ,sevdigi kulunu imtihan edermiş allah,bu dünya müminin cehennemi ,kafirin cennetiymiş,allah seni kendine yaklaştırmak için imtihan vermiş sen güçlü birisin inançlısın ne mutlu sana seni tebrik ediyorum ,üstelik akraba sayılırız ,nerdenmi ,trabzonlu cok muhterem yakınlarımız var akraba derecesinde ,sevdigin çocuk içinde imtihan ,allah fırsart verip deniyor ,işte o kaybetmiş ,kaybetmeyede mahkum ,sakın ümidini yitirme hem saglıgını kazanırsın ,hemde seni gerçekten seven biri çıkar karşına son gülen iyi güler ,bunu unutma allahın adaleti herkeze işler ,iyilik yapan iyilik ,kötülük yapan kötülük bulur ....allaha emanet ol....:)

Üst Alt