Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hangi evcil hayvana bakıyorsunuz?

Limon adlı muhabbet kuşu

Kedi, adı boncuk, şuan hamile ilk hamileliği bakalım nasıl kedicikler verecek bize [emoji4]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayvanların evde ne işi var? Her şey doğasında güzel evde hayvan beslemeye karşıyım.

Kediler 3 dişi kedim vardı hepsi hastaydı tedavileri yapıldıktan sonra bırakamadım biri kedilerden birini kısırlaştırmak birtürlü Nasib olmadı dışarı kaçtı yarım saatin içinde olanlar olmuş 4 bebişi oldu 3 ünü verdik 1 ine yer bulamadık 3.5 aylık erkek cinsleri tekir ama hepsi öyle güzeller ki cins kedilere taş çıkarırlar o birinrde isteyenler vardı gözüm tutmadı bide annelerine kıyamadım ayırmaya sonuç olarak 4 kedim oldu ilk fırsatta kısırlaştırcam

Nurtan muhabbet kuşu tavşan güvercin vb hayvanların evde beslenmesine bende karşıyım. Ama evcil kedi-köpek beslenmesi çok doğal. Benim şuan 5 kedim var sokağa salsak hayatta kalamaz ki ölüp giderler. Doğasında vahşilik yok ki sokakta yaşayabilsin. Son 4-5 ay içinde yolumuzun üstünde 3 ölmüş kedi gördüm araba çarpmıştı. Kısaca kedi köpek evde beslenmesine karşı olmamalıyız [emoji192][emoji250][emoji190][emoji240]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evde hayvan beslemeyi sevmem pek ama davetsiz misafir olunca ( balkon camından eve girmiş kerata :) ) kıyamadık aldık eve. Nur topu gibi bi kanaryamız oldu :D

Yahu salın şu hayvanları doğasına. Evde hayvan beslemek nedir?:)

Sultan papağanı :)

Hangi doğaya salayım , İstanbul da insanlar için bile yaşanacak doğa kalmamış, kuşu salsam akşama ölüverir

Muhabbet kuşu bakmayı özledim. Papağan beslemiş biri olarak söyleyebilirim sesleri hiç çekilmiyor.

Muhabbet kuşu adı ayaz geçen kış soguk ve yagmurlu bir günde terasda buldum.

Muhabbet kuşum ve bir kedim var 😊 Lokum ve Luna💕

2 tane muhabbet kuşum var birisi öyle bir konuşuyorki şarkılarda öğrettim hiç susmaz hele bı anneciğim deyişi var bitiriyor beni 🐦

Evde bir kedim ama balkona gelen onlarca kedim var. :)

şunları birilerini gözeterek yazmıyorum ve benim şahsi görüşüm.
ben hayvanların evlere alınıp evcilleştirilmesine kesinlikle karşıyım. tabiata aykırı bir kere. ekosisteme aykırı.
siz hiç yeni doğmuş bebek alıp büyüten bir aslan gördünüz mü?
bırakalım hayvanlar kendi doğal yaşam alanlarında barınsınlar. yine orada beslensinler ve bu zaten O.G.M ya da Milli Parklar G.M tarafından yapılan bir şey.
hele ki kafeste kuş besleme eğilimi. buna denk geldiğimde çok üzülüyorum : (

Allah insana aklı verirken yanında mantığı keşke vermeseymiş diyorum bazen.
her neyse...

Alman çoban köpeği sahiplendik, 9 aylık.

Köydeki evi ve çevresini korumasını düşündük ancak küçük bir sorunumuz var, köpek sanırım aile içerisinde yetişmiş.

Yeterince gelişmiş, boyu ve heybeti yüksek ancak karakteri oyuncu :)

Aranızda bu meseleden anlayan ve fikir verebilecek olan var mı?

2şer çift muhabbet 1tek jumbo muhabbet 1tekte yavru muhabbet 4tanede yumurtamız var bitanesi çatladı yavru çıktı

Resimdekinin bebesi oldu

kedim var. 2 yaşında, british shorthair, rengide bluepoint

Muhabbet kuşum ve bir kedim var 😊 Lokum ve Luna💕

ikisi birarada nasıl idare ediyorsun Dilhun? Benim de kanaryam vardı sonradan kedi aşkım depreşince sokaktan bir kedi sahiplendim yavru olduğu için yadırgamaz alışır dedim ama kuşun olduğu odaya girdiği an hayvana rahat vermedi bizimki 🤣
Kanaryayı sahiplenirdim mecburen . Dişi kanarya idi sürekli yumurtluyordu artık strese girip kendi kırmaya başladı yumurtalarını. artık kedi de rahat vermeyince tek erkek kanaryası olan birine sahiplendirdim .
evlendirdim rahatladık hepimiz 🤭

Üst Alt