Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hayvan severler

işte buda uyurken objektıflere yakalandıgı an..ohhh dünya umrumda degıl tavırları keratanıın:D:D

biz objektiflerı görunce hangi durumda olursak olalım poz verırız mıkocum bikerem hıh:):)

yoo hiç zor degıl valla ınanmıcanız ama dıger hamsterlara hıc benzemıyo o yaaa..:)saabahları spor bılem yapmıyo cok uykucu ablası görsen bı ..:D:D

bunlar da tosbacıklarımız..:D büyük olan oğlumuz babür..:) minik de kızımız badegül..:D

o zaman sen bunu sev
http://http://img182.yfrog.com/i/31426608.jpg/
31426608.jpg

oy oyy badegül yerim senii:)
çok tatlılarr.

Arkadaşlar öncelikle küçük dostlarımızla ilgili güzel paylaşımlarınız için çok çook teşekkür ederim. Bu arada Alman kurt köpeği olan arkadaşlarıda kıskanmadım değil:) iyi günlerde sağlıklı bir beraberlik dilerim tüm hayvan severlere ve hayvancıklarına....

bir adet muhabet kuşum 2 adet japon balıgım bir tane terrier köpegim ve bir adette 2 aylık yavru bir kurt köpegim var. cok seviyorum hayvanları..

Ahmet abim seni takdır ve tebrik ediyorum maşallah hayvanlarla bayagı haşır neşirsin içten tebrik ediyorum seni. Bu arada kurd yavru köpeğin erkek,mi dişi,mi?

ali kardeşim güzel sözlerin için teşekürler. terrierim ve yavru kurdumda erkek ler..

Merhabalar bende ise Bir çift sultan papağanı(Biciş Biciş yavruları oluyor) ,bir adet jako papağanı,120-50-60 akvaryum 18 dişi 2 erkek yunus balıgı:)
artık sabah 7 oldumu calar saat gibiler :)

onlarla oyalanmak insana zevk yerir

benimde bir kurt bitanede muabet kuşu var

bir ciftte güvercin almak istiyom

Ne güzel maşallahınız var. Allah bizece nasip eder inş.

başkan
kopek alırken en dikkat edecegin husus
kopegi neicin aldıgın bekcimi evdemi bakcan yoksa dışardamı evinin etrafında ev varmi mahallemi yani coluk cocuk sonra biriini ısırır başın derde girer secimini iyi yap

Zeki kardeşim ben ist apartmanda oturuyorum yerim var köpek bakabilirim nasip bakalım belki birisi erkek alman kurd yavrusu hediye eder diye bekliyorum :)

gogleden ara hayvan satan ve veren oluyor ben almadan cok rasgelmiştim inşallah istedigin gibi bir kopek bulursun

Evinde evcil hayvan besleyen var mı?
Ara sıra bu başlığa takılıyor gözüm. ve aklıma hep aşağıda anlatacağım cevap geliyor. Bugün muzur bir günümde olduğum için yazayım dedim:D

Yıllar önce İngilizce menşei olan bir anket dolaşıyordu internette. Anketi dolduran, kendi cevaplarıyla birlikte bir başka arkadaşına gönderiyordu. Amaç güya arkadaşının arkadaşını tanımakmış.

Evinde evcil hayvan besleyen var mı? sorusuna verilen cevaplardan birisi çok güldürmüştü beni: “Once I had a husband” – BİR ZAMANLAR BİR KOCAM VARDI:D

Evinde evcil hayvan besleyen var mı?
Ara sıra bu başlığa takılıyor gözüm. ve aklıma hep aşağıda anlatacağım cevap geliyor. Bugün muzur bir günümde olduğum için yazayım dedim:D

Yıllar önce İngilizce menşei olan bir anket dolaşıyordu internette. Anketi dolduran, kendi cevaplarıyla birlikte bir başka arkadaşına gönderiyordu. Amaç güya arkadaşının arkadaşını tanımakmış.

Evinde evcil hayvan besleyen var mı? sorusuna verilen cevaplardan birisi çok güldürmüştü beni: “Once I had a husband” – BİR ZAMANLAR BİR KOCAM VARDI:D

hahahahahaahaa Allah iyiliğini versin:)

başkan hay-sev i bi araştır istersen

Teşekkür ederim Kezban hay-sev e katıldım istektede bulundum bakalım bi şey çıkacakmı hayırlısı..

kedim balığım ve bi kaç tür kuş türünü besliyorum hali hazırda ve apartman dairesinde hiç sıkıntı olmuyor... eğitime yatkın hayvanlar tercih ederseniz insan gibi akıllı oluyorlar...

ah bu çiftlik hayali herkeste var sanırım sırf bu yüzden istanbuldan malatya darendeye göçeceğim evimi satıp ordan alıcam bahçeli bi ev ama nasıl geçineceğim sorusu yüzünden 2 aydır düşünüyorum aslında sitece topluca gitmek lazım:)

Bütün hayvanları çok severim. Şimdiye kadar evimde birçok kedi, muhabbet kuşu ve balık besledim. Şuan ise evde bir köpeğim var. :)

Bu hayattaki en büyük merakım hayvanlar ve doğa ..Tek kelimeyle hastasıyım .kurdun, kuşun ,ağacın çiçeğin toprağın.
Hayata gözlerimi açtığımdan beri hayvanlarla iç içeyim.Onlar çocukken, öğrenciyken , çalışıyorken,hastayken, gülerken ağlarken kısacası her zaman hayatımda oldular..
Kasabada oturduğumuz bahçeliydi ,bahçe de bahçeydi hani geniş ,ağaçlıklı yemyeşil bir bahçe .
Ailecek hayvanları çok sevdiğimiz için ,babam bu güzel varlıklardan bir çoğunu bizim hayatımıza soktu, tavşan, ördek, koyun,köpek,tavuk,kedi .Hepsi ayrı güzel , hepsi ayrı sevimli.Seveni de sevmeyeni de öyle biliyorlar ki ,sizi öyle anlıyorlar ki..
Kedilerin apayrı bir yeri var , onlara hayranım , tek kelimeyle bayılıyorum bu mucize hayvanlara .
Bu günlerde evimizde minik bir kedi misafir ..Sitenin bahesinden kendisini kargalar didiklerken bulup bir duvar dibine bırakmışlar .Aldık eve getirdik sanırım annesi onu gözden çıkrmış..Artık anesi benim onun :) O şu an küçücük kutusunda yeni görmeye başlayan gözleriyle hayatı tanımaya çalışıyor , daha 2-3 haftalık sanırım o kadar küçük ki biberonla besliyorum..
İsmini daha koymadım , zaten ismini kendisi kendisi koydurur yakında .

Üst Alt