Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Hesaba yatan Engelli Evde Bakım Ödemesini nasıl çekeceğim?

gerreppa

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
4 - 5 gündür e devlette Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama ekranın da bir miktar para olduğu gözüküyor ama ziraat banka hesabımız olmasına rağmen para elimize ulaşmadı. PTT üzerinden aktarma seçeneği de yok. Bu para nasıl elimize geçecek. İlk defa para yattı daha önce hiç almadık.

swj69g0.jpg

para hesabınıza otomatik yatmadı mı ?

hayır yatmadı ziraat bankası hesabımız da var ama yatmadı

Bu parayı nasıl alabileceğimiz hakkın da bilgisi olan yok mu? Bulunduğum ilde ki sosyal hizmetleri arıyoruz ama bir türlü ulaşamadık onlara da, ziraat banka hesabı açın demişlerdi ilk geldiklerin de hesabımız var ama para oraya da yatmadı e devlette 1800 tl gözüküyor ama para nere de ve nasıl alınacak hiç bir bilgi yok

gerreppa

PTT ye bir sorun belki oraya yatırıldı yada içeriden güncelleme yaptırın Ziraat Bankası na iki hesap varmı Ziraat hesap da varsa bankadan güncelleme yaptırın o zmn görünüyor yatan para ATM den çekersiniz

Gülsüm kartal

bankayı aradık bizimle alakası yok dediler. sosyal hizmetlere de telefondan bir türlü ulaşamıyoruz. e devlette gözüküyor olmasına rağmen para orta da yok çok saçma yine de yardımınız için teşekkürler

gerreppa

Rica ederim keşke yardımcı olabilseydim.bu Ağustos ayına ait siz almadınız mı bu ayinkini Ekim geldi yani Ağustos, Eylül ayları alındı inanın anlamadım bende size bu durumda 2 aylık birden yatırılması lazım neyse kolay gelsin size vallahi benimde kafam karıştı.

Şöyle bir durumda olmuş olabilir. Bir kontrol edin isterseniz. Ziraat bankasında sizin açtığınız hesabın haricinde, bakanlık ta bir ek hesap açıp parayı oraya yolluyor. Bu hesabı fark etmemiş olabilirsiniz. Mobil bankacılıktan kontrol edebilirsiniz
öyle bir ek hesap mevcut mu diye. Durum bu ise Kartın bağlı olduğu hesaplar seçeneğinden de kartınızın bağlı olduğu hesabı seçip paranızı kartla çekebilirsiniz.

Bir ekleme yapmak istiyorum. Bir başka başlıktaki mesajında bunun ilk ödemeniz olduğunu gördüm. Büyük ihtimalle sizin onayınız geçen ayın ödeme gününden sonra çıkmış. Bu ödemeler kamu ödemesi olduğu için sizin onay, ödemelerin muhasebeleştirmesi yapıldıktan sonra olmuş ve ana bütçeden para aktarımı ona göre yapılmış ve sizinki bir sonraki aya sarkmış. Ödeme çıkmış ama parayı daha yollamamışlar. Bu ayki ile beraber alırsınız.

Üst Alt