Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İçinden geçeni söyle...

İnsanı anlamak en zor iştir. Herşeyi iyisini güzelini ister samimiyet sadakat sevgi saygı anlayış ister ama kara kuti gibi kapanır kapatır kendini ☺acaip insan...😅

Haklısın ama şöyle bir şey de var: senin iyi diye gördüğün şey onun için iyi olmayabilir ya da senin doğrun onun doğrusu değildir ya da onun için doğru değildir. Ama insanoğlu kesinlikle acayip ve garip burada hemfikiriz

Haklısın ama şöyle bir şey de var: senin iyi diye gördüğün şey onun için iyi olmayabilir ya da senin doğrun onun doğrusu değildir ya da onun için doğru değildir. Ama insanoğlu kesinlikle acayip ve garip burada hemfikiriz
Muhakkak ki sende haklısın dediklerinde ama şöyleki insan samimiyetle yaklaşıyorsa onun doğru bildiği ve sana göre yanlış olan şeyi samimiyetine binaen tatlı bir dille anlata bilir uyarabilir değil mi 🙉🙊🙈

Acaip insanoğlu gerçektende 😅

Haaa
Ben de 'kara kuti 'ne diye soracaktım sana😊😊
E seni kırmadan Kara kutusuna çekilmiş ya o da bir şey

Haaa
Ben de 'kara kuti 'ne diye soracaktım sana😊😊
E seni kırmadan Kara kutusuna çekilmiş ya o da bir şey
yine haklısın azizem.☺
Dee
Insan bu sefer kendinde karşıya yönelik bir kusur mu var hata mi ettim yarış mi yaptım kalbini mi kırdım üzdüm mu incittim mi diye düşünüyorum 😌

Şu hayvanlara şiddet uygulayan şeref yoksunlarına sorgusuz sualsiz hayvana ettiği şiddetin aynısı uygulansın

Kötülüğün marifet olduğu topraklarda doğup büyümeyi, yaşamayı ben seçmedim. Gidemezsem de bu lanetli yerden, zihnimi çoktan uzaklaştırdım. Galiba bundandır yalnızlığım, bundandır garipliğim.

29 Şubat doğumlu olanlar doğum gününüz kutlu olsun...

Eskiden buralar çok şenlikti...

Sevilmek herkesin derdi,
Sevmekten söz eden yok..

Bu süreç bana ne kadar şımarık ve şükürsüz olduğumu fark ettirdi. Her şerde bi hayır varmış 🙂

Şarkıların altındaki yorumlara bakınca onlar adına da üzülüyor insan...😣

Her derdin dermanı yok ama onu anlatan bir nağmesi var gibi.

Çok fazla iyimser,kendimden fazla başkalarını düşünen ve harcama yapan bir yapım var,karakter bu değişmez. herkese iyilik yapayım derken;bu aralar maddi olarak sıkıntıya girdim..bu gün akşam üstü motorla giderken yolda deri kılıflı bir tane kuyumcu çüzdanı buldum..

Bir süre çebelleştim.. alsam mı almasam mı? Aldım içine bakmadan eve geldim...içine baktığımda yüklü miktarda türk lirası ve dolar vardı..nefis bu ya,paraya da ihtiyaç var,bir süre şeytanla boğuştum.

Ama ailem bana haram yemeyi öğretmedi... karakter olarak ta harama asla el uzatmam, şehtanın beni kandırmasına müsaade etmedim...polisi aradım durumu anlattım..yaşlı bir teyze düşürmüş oğlunun asker parasıymış. Götürüp teslim ettim..Çok dua aldım şeytanı da yendiğim için çok mutluyum. 😊

Üst Alt