Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

II. Engelliler.Biz Antalya buluşması sonrası görüşler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonunda rutin yerleşkeme döndüm,sinek ısırıkları,vücudumdaki kırmızı döküntülerle olsada herşey güzeldi.Antalya'da atan yüreklerle aynı ortamı payalaştığım, Antalya bu gelişimde bir başka güzel geldi gözüme.Böyle bir organizasyonda bulunmak ailecek bizi çok memnun etti.Oğlum tekerlekli sandalyeleri gördükçe "ababa" dedi.(Yani araba,her gördüğü tekerlek ona arabayı hatırlayıtor.Hatta tekerlekli bavul bile:))24 ağustosta en çok eğlenen kişi oğlum oldu,konuşabilseydi bunu çok açık söylerdi.O tam olarak konuşamasada gözlerinden çok mutlu olduğu ve eğlendiği anlaşılıyordu.Dante başta olmak üzere organizasyonu gerçekleştirmekte emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürler.Ortam seçimi mükemmeldi,terden su içinde olan t-shirtümü bile kurutmaya bıraktım,dağılıp saçıldık.Benim afacan oralarda koşup durdu,terliklerini bile çıkardı,işletme çalışanlarıyla kanki oldular,hatta vedalaşırken gelmek istemedi çok ağladı ,ağlayıncada uyudu.Çalışanlar yine bekleriz dediler ufaklığa,12-13 yaşlarında küçük hanım vardı ona kıj diye hitabetti oğlum,içimden gülmemek için kendimi zor tuttum,çünkü kız kelimesini yeni söylemeye başlamıştı.Quetzal’in anahtarlığına dadandı ilginç geldi sanırım.:)İstanbul’da da öyle bir yer bulsam hiç ayrılmayız oradan,çalışanlar çok samimi ve insancıldı.Dante çok isabetli bir lokalizasyon tercihinde bulunmuşsun.
Sebo arkadaşım aynı olayı bizde yaşadık tek farkla…Saat 11:00 gibi stone’a gittik,plajda durduk bir süre güneşlenme falan filan.Sonra dedim gidip bir sorayım,onlarında bir şeyden haberleri yoktu,sonra yol boyu yürüdüm,bakındım.Sonra atomun telefonunu birkaç telefondan sonra öğrendim ve onu aradım.Internet cafe bulmaktan daha kolay oldu bu.Sonrada yeri öğrenip gittik.İşletme çalışanları tek tek hoş geldiniz diyerek kapıda karşıladılar.Ben ilk önce onları da siteden sandım,yahu bu ne sıcak karşılama dedim.
Müzik kısmı güzeldi tabi ama afacandan dolayı çok fazla şarkıları dinleyemedim.Sevimli müzik aletlerini çalan arkadaşlara ve o güzel sesiyle bize güzel bir musiki ziyafeti sunan nüansa teşekkürler.
Hasan Karaman ve annesiyle tanıştığımıza eşim ve ben çok memnun olduk.Bize hiç yabancılık çektirmediler,çok sağolun.Ha birde tavlada misafir diye eşimi yenmemiş ,bunun içinde sağol.:)

Hoşça kal Adalya…

Harika bir organizasyondu.Dante ve kuyucak abime çok teşekkürler öncesiyle sonrasıyla herşey muhteşem ötesiydi.İşletme sahiplerini zaten diğer arkadaşlar anlatmışlar...

Melek hocam ve Sercan muhteşem bir müzik ziyafeti verdiler.Kısaca herşey ve herkes çok güzeldi.
Annem benden daha çok mutlu oldu.Sılayaözlem,tarelif ve melpomeneyi dilinden düşürmüyor.Benim kızlarıma selam söyle diyor burdan ileteyim :)...

Tarelif bu arada eşinizle çok çekişmeli bir tavla maçı oynadık.Tabi ammardan fırsat bulabildikçe.En son baktım oyun gidiyor adam taa istanbuldan gelip bizi yenecek bende çamura yattım :) Berabere deyip kaçtım ......

Teyzemin selamını aldım. Kendiside çok tatlı bir insan sağolsun..
Buradan kendisine acil şifalar diliyorum. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur.. Antalya'ya geldiğimizde onun çayını içmek için rahatsız edeceğim..

Aleyküm selam diyor ve ellerinden öpüyorum teyzemin. Sağ olsun.Bizler de kendisini çok sevdik. Ben de acil şifalar diliyorum kendisine. Görüşmek üzere...

melpomene' Alıntı:
Teyzemin selamını aldım. Kendiside çok tatlı bir insan sağolsun..
Buradan kendisine acil şifalar diliyorum. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur.. Antalya'ya geldiğimizde onun çayını içmek için rahatsız edeceğim..
Hemşom çok sağol.Antalyaya geldiğinizde Ali ve Muratla sizi misafir etmekten annem ve ben onur duyarız.

sılayaözlem' Alıntı:
Aleyküm selam diyor ve ellerinden öpüyorum teyzemin. Sağ olsun.Bizler de kendisini çok sevdik. Ben de acil şifalar diliyorum kendisine. Görüşmek üzere...
Anneme dileklerinizi bugün ilettim,çok sevindi çok sağolun.

hasankrmn' Alıntı:
Annem benden daha çok mutlu oldu.Sılayaözlem,tarelif ve melpomeneyi dilinden düşürmüyor.Benim kızlarıma selam söyle diyor burdan ileteyim :)...

Annene benden de çok selam söyle ,Hasan.Uzun zamandır bir annenin çocuğuna olan şefkatini unutmuştum,o gün orada annenin gözlerine bakınca bunu tekrar anımsadım.Seni çok kıskandım Hasan,öyle bir anneye sahip olduğun için.Umarım ben de oğluma karşı,senin annen gibi olurum.Anneni ve o kocaman yüreğinide çok sevdim.
Allah şifa versin,inşaallah eski sağlığına kavuşur.

hasankrmn' Alıntı:
Tarelif bu arada eşinizle çok çekişmeli bir tavla maçı oynadık.Tabi ammardan fırsat bulabildikçe.En son baktım oyun gidiyor adam taa istanbuldan gelip bizi yenecek bende çamura yattım :) Berabere deyip kaçtım ......

Ammar Yasir'in tavla ve santraç taşlarına karşı acayip bir afinitesi var.Gördüğünde dayanamaz hemen yerlere atar.:)Szin tavla zarlarını kim elinden kurtardı sanıyorsun tabiiki ben.:)Bir dahaki sefere artık icabına bakarsın.:)Tavlada çok iyi değildir,santrançta iyidir ama...

Tekrar organizasyona el atan arkadaşlara teşekkürler.
Kuyucak seninle tanıştığıma çok memnun oldum.Bizi karşılaman çok candandı,çok sağol.Biraz geç oldu ,kusuruma bakma abi.(bende abi demeye karar verdim.:))Senin hayata ,olaylara,düşüncelere geniş perspektifte ve objektif bakman çok güzel,umarım hep öyle kalırsın

kuyucak demiş ki:

Aslında daha büyük projeler düşünüyoruz..Çıtlatayım sadece; Bu sene aralık-mart ayı içinde döt-beş yıldızlı
bir otelde cuma akşamından, pazar öğleye kadar yatılı bir buluşma..

on beş tatile rastlarsa ben de gelirim inş. boylece antalya'daki dostlarla da tanışmış olacağım:)

aslında bizim antalya için yaza planlarımız vardı. inş. seneye olacak olan buluşma ile aynı zamana denk getiririz tatilimizi. boylece hem üçüncü antalya buluşmaısna katılmış oluruz. hem de biz de tatilimizi yapmış oluruz:)

ama dediğim gibi bu aralık-mart ayında düşünülen iki günlük tatil için tatile rastlaması benim için çok önemli. ve şimdiden konuşmak çok erken:)
bu vesileyle tekrardan bu organizasyonda emeği geçen ve katılan tum dostlara tsk ediyorum:)
seneye buluşmak üzere:)
yaşasın biz:)

2.Antalya buluşmasına katılamadığım için çok üzüldüm.Resimleri gördükten sonra ise kahroldum.İnşallah bir daha ki buluşmaya katılırım çok istiyorum sizlerle tanışmayı....

yollarda' Alıntı:
Ayrıca www.radyohazal.com da yayınlarım var hepinizi dinlemeye bekliyorum.

perşembe 15:30 - 17:00 - cuma 14:00 - 15:30 yayın saatlerim
engelsiz 1 dünyanın hayalini kurduğumuz DÖNENCE programına davetlisiniz unutmayın

allahım çok güzel ya burası tam benliikk süpper....allah razı olsun çok ama çok teşekkürederim artık sabah akşam burda olacağım :wink: tekrar çok sağol..

ben olamadım

keşke önce kayıt olmuş olsaydım ben den önce buluşma olmu bi dahı seferre kısmetse..

ANTALYA BULUŞMASI

YAZILANLARDAN ANLAŞILDIĞI KADARIYLA,ANTALYA BULUŞMASI ÇOK SICAK BİR ATMOSFERDE GEÇMİŞ.GERCEKTEN ORDA OLMAK İSTERDİM YENİ DOSTLUKLAR YENİ PAYLAŞIMLAR İÇİN BİR DAHAKİ BULUŞMADA BENDE OLMAK İSTERİM.HABER VERİRSEN SEVİNİRİM DANTE :wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt