Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İlçe sakatlar dernegi başkanı olmam için ısrar ediyorlar..?

sonbahar.44

Aktif Üye
Konular
218
Reaksiyonlar
0
ısrarla sakatlar dernegi başkanı olmamı istiyorlar bende kabul etmiyorum dersler di ev iş güç güç o işle ugraşamam dedim hala beni başkan yapmak istiyorlar,ne gibi zorlukları var ne gibi artıları var..

zorlukları yoktur aksine insanlara faydalı işlerde bulunmak kadarda degerli bir şey yoktur. sizin için artıları vardır bende canı gönülden taktir ederim umarım bir hamlede kabul edersiniz . görevinizde ve işlerinizde başarılar kolay gelsin

allah razı olsun mustafa abi tabiki bende canı gönülden yürekten yaparım bu işi ama sorumluluk almak istemiyorum kafam rahat olmaz dersler var çalışmam gerekli,evin yükü benim üstümde yani gidip dernekte oturma imkanım yoktur,şuanki başkan memur oldu yaşı 40 falan benim zorlamamla benim ısrarımla sınava götürdüm başkan kazandı ben kazanamadım :) kendisi evli durumu çok iyi deil sebeb olmakta çok iyi oldu,inşallah bende sınavlara hazırlanıyorum hayırlısı herşeyin..

amin nasip herşey . bizler sadece elçileriz önce rabbim nasip etmeli ki olmalı. bak sizin sayenizde memur hayatına atılmış. umarım herkes iş güç sahibi olur kimseler kimseye muhtaç olmaz

Üst Alt