Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnci Taneleri / Yerli Dizi

KKELEBEKK

Yönetici
Konular
448
Reaksiyonlar
136
Büyük bir merakla beklenen dizi bugün başladı. İzleyenlerden yorumları alalım. :)

Dilberin dansı :love:❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

Son düzenleme:
Yılmaz Erdoğan'ın güçlü kalemi
Diyaloglar replikler çok güzeldi izlemekten keyif aldım uzun zamandır bir Türk dizisinden zevk almamıştım bu kadar

Sırf dilber'in dansndan ibaret görmüyorsunuz değil mi
@KKELEBEKK, sen nasıl buldun. Senin yorumunu da alalım

@çirkin1,

Dans bahaneydi bence de. Diziye ilgiyi bu şekilde çekip, muhteşem bir ders verilmiş oldu. Eğitime, edebiyata, günümüz sorunlarına dikkat çekmiş üstad. Kelime oyunları güzeldi, nükteli ama düşündüren ince sözler vardı.
Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden, sesinden çok altı dolu ve anlamlı replikleri harikaydı. Film tadındaydı daha çok.

-kolay gelsin
-buyur kime baktın
-kime bakmadan önce kolay gelsin dedim aslında
-buyur?
-artık kolay gelsin deninnce sağ ol demiyor mu
-sen ne için geldin kardeşim
-Ben özel ders ilanı için geldm
-ya desene baştan kardeşim
-Kolay gelsin demeden önce mi
-yaw ne uzattın kardeşim. Tamam zile bas .,....,...
-tanıştığımıza memnun oldum diyeceğim ama lafın gelişi
Tıpkı kolay gelsin gibi 😊

Cocukların bebeklerin kadınların katledilmesi şu dizi dilber kadar gündem olmadı acınası bir durumdayız insanlığımızı kaybediyoruz. Diziye gelince izlemedim ama bu pavyon durumu hoş değil ülkemizin kızlarını dilberliğe özendirip aşılayıp empoze ediyorlar buda toplum ahlak değerlerini bozar yıpratır. Herkes gülüp eğleniyor dilber durumundan dolayı unutmayınki o pavyondaki çalışan kadınların hayattaki yükleri acı doludur. Madalyonun arkadası başka. Görüşüm böyle. Saygılar

Cocukların bebeklerin kadınların katledilmesi şu dizi dilber kadar gündem olmadı. Cümlesinde katılmıyorum bence o kadar da gündem olmadı yani abartacak kadar.
Fakat şuna katılıyorum evet pavyon kültürünü güzelleiştirmeleri Dilber dansı diye dans kurslarının açılması vs özenilmesi elbette acı bir durum

Ama şu da var ki pavyon ilk defa işlenmiyor. Geçmişte eski Türk filmlerinde de pavyona gidip kötü yola düşen gençleri işlemiş. Ama burada sıkıntı izleyenlerin güzel görmesi ve o duruma özenmesi.

Son düzenleme:
Bugün yabancı ülkelere insanlara bakın sokaklarda meydanlarda duyarlılıklarını gösteriyorlar insani vicdani olarak. Bunu bizim ülkemizde göremiyorum boş gereksiz şeylerle gündemin peşindeyiz.
O dansa pavyon durumuna gelincede kızlarımızı gençlerimizi özendiriyorlar güzel gösteriyorlar. Bugün dansla başlar bu iş yarın o tür yerlere meze olur kızlarımız.
O tür yerlerde çalışan kadınlar zamanın genc kızlarıydı hepsinin hayallerdi vardı. Şimdi batakhane gibi yerlerdee çalışıp hayatlarını idame ediyorlar. Mecburiyetten yapıyorlar bunu.

diziyi bende severek izledim, çok da beğendim. Ancak yayından kaldırılacağı söyleniyor o yüzden kendimi çok fazla adapte etmek istemiyorum..

diziyi bende severek izledim, çok da beğendim. Ancak yayından kaldırılacağı söyleniyor o yüzden kendimi çok fazla adapte etmek istemiyorum..
Aslında daha iyi. tadı damağında kalıyor
Uzadı mi senaryo,aptal saptal şeyler uyduruyorlar.( Tüm diziler için geçerli) hem bağımlılık güzel bir şey değil ki

Peki azem gibi bir adamın dilbere Okey demesi normal mi

Adamın fiziğinden bahsetmiyorum kültür seviyesinden bahsediyorum

Tabii o da ayrı bir yakışıksızlık konusu yok beraber pavyona gitmeler falan .

Şener Şen, Meltem Cumbul ve Timuçin Esen in oynadığı Gönül yarası filmine benziyormuş ya bu dizi

Üst Alt