Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş Bankası sakat istihdam etmiyor!

engelliye az maaş veriyor..arkadaşım var 800 tl..17*800=13,600 kazancın..sağlık hizmeti %100 veriyor..bayan için ideal olabilirde ama evli kiracı birine uymaz...ama anadolu için iş bankası ideal

istanbulda yaşıyosan yabancı şirketler var..çok güzel maaş veren kurumsal şirketler oraya girmeye çalış

Bende bundan 8 sene önce iş kurun yönlendirmesi ile iş bankasına gittim ilan olmasına ragmen biz engelli alımı yapmıyoruz dedi şaşırdım şimdi yabancı bi bankada çalışıyorum ve 8 yılım oldu halada burdayım maaş konusunda biraz sıkıntılı olsamda yinede seviyorum iş yerimi

ondan sonra yok atatürkün arkasına sığınanlar hemen atatürkün kurduğu banka yok buraya gel tc yi kalırmayan tek banka ziraaati terket diye facede paylaşımlar yapıyorlar kaldıki engelli istihdamı ile en önde olması gereken banka olsaydı daha çok ilgimizi çekebilirlerdi değil mi

iş bankası gelirini %12 chp ye aktarıyor..onlarda kime hizmet ettikleri belli

7 yıldır iş bankasında çalışıyorum.Ankaradaki hiçbir şube de çalıştırmıyorlar denilmiş.Ankarada genel müdürlük biriminde topladılar çünkü.Ama diğer illerde engelli kadrosunda çalışan birçok insan var.Biraz kısmet işi belkide.Benim bulunduğum birime bile,yeni başlayan bir çok engelli arkadaşımız geldi.Haaa kimi neye göre alıyorlar onu bilemiyorum.

Bana söylenilen o,işkur kendi ağzıyla söyledi.

Port füyü sağlamya o türkiyenin bir numaralı bankası olmasada en iyi bankalarından biri o yüzden kurum acısından dış görünüş olarak kötü görünmek istenilmiyor. Kendi çalıştığım bankada engelli erkadaşlarım var kimsenin gücüne gitmesin bazen kendi kendime diyorum ki bune ne iş verecekler. Ama öyle olmuyor oda rızkının ekmeğinin peşinden sağlam insandan daha cesur olarak işini yapıyor. Konuyu dağıtmamak gerekirse :) bu gibi kurumlara verilecek en büyük ceza kurumdan uzaklaşmak ve bunu herkese duyurmak. Milletin çoğu bilmez bankarı ayakta tutan bizlerin mevduatları ödediğimiz tutarların olduğunu. Türkiyede 8 milyondan fazla engelli var bir olursak değil iş bankasını türkiyenin en büyük bankasını bile dize getiririz.

berkemeteatasoy;

sayın kardeşim,
atatürkün vasiyeti gereği türk dil kurumu ile türk tarih kurumuna gelir aktarılıyor.hiçbir siyasi kurum tek kuruş almıyor.bu yanlış bilgiyi nereden aldın.

berkemeteatasoy
user-offline.png
doğru söylüyor % 12 CHP'ne atatürkün vasiyeti ile ödeniyor!!!

Üst Alt