Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası davaları ne kadar sürüyor. Kazanma olasılığı nedir?

4 MİLYON 692 BİN TL KARAR ALINDI İCRAYA VERDİK FAKAT KARŞI TARAF TEMİNAT YATIRIP İSTİNAFA VERDİ ANLADIĞINIZ 2-3 YIL DAHA BEKLEYECEĞİM

inşallah kısa zamanda hakettiğinizi yatırırlar, kiradaysanız ev falna cok rahatlatır sizi. bende ev alacağım 1.5 yıl oldu davam sürüyor. bilirkişi raporuna itiraz ettik. avukatım hesaplamaların yanlıs oldugunu söyledi. sanırım 3 yada 4 durusma daha var. karsı taraf turizm şirketi 100 tane aracları var. ödeme sorunu olmaz amayinede ödememek için geciktirmek için elinden geleni yaparlar büyük ihtimal. ev alayım sonrasında gözüm yok

2010 da trafıklı iş kazası geçrdim DAVAYI 2016 Açtım.ATK %13Verdi yargıtayda kesın karar çıktı. mahkeme 2 AY Once bılırkişiden rapor ıstedı.Bılırkişi 2023 Asgarı ucretten Hesaplamış aracın sıgortası kaza tarıhındeki polıceye goremı oder yoksa karar tarıhındeki police uzerındenmi odeme yapar. 2010 da poliçedeYaralamı kaza başına 80bin yazıyor .bılen Arkadaşlar yazabılırm

bir sorum daha olacak maddı ve manevi tazmınat alanlar manevı tazmınatı maddı tazmanatına yakınmı aldılar.Hakim karar verırken Maddı tazmınata goremi belırlıyor .Manevı tazmınatını alanlar maddı tazmınatın % Kaçını almış oldu

ebus.347 hayırlı olsun manevı tazmınat aldınızmı aldıysanız yazabılırmısınız​

Üst Alt