Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası emekli oldum. Sürekli iş göremezlik geliri için..?

Sinan37

Kaç aydır süreyyapaşa hastanesinde evrakların?Ordan geri dönüş yapıldımı bağlı olduğun SGK kurumununa?

2006kaza tarihi...
2014emekli başlama...
2015ssk muraacat iskazsina...
2006/2011_ geriye dönük 5yil ödeme
2011/2015 hesaplanmiyacak yanii

Hilal kardeş çok doğru söylüyorsun 13 ay oldu. Muraacat edeli..bu işler zor SSK memuru benden adeta usandi bilgi gerek aramamdan gerek hergun soru ve dosya bilgisini öğrenmek ten İstanbul Sureyyapasa dan oranın geldikten sonra maaş bağlanacak diyor..

En sonunda istanbula Sureyyapasa sağlık kurulu na gönderilmiş maluliyet oranını belirlenmesi için..

Is kazasi sonucu uzde 96 bakıma muhtaç rapor var is gormemezlik maas bağlandı .Fakat sgk gelen evraklarda bakıma muhtaç mi bölümüne Hayır yazmışlar. Bağlandığı maaş etkilermi ? Benim aldım maaş in uzde 70 bağlanmış

mizam mirza

bu ranla bakıma muhtaç olma şıkkının işaretli olması gerekir sizin geçirmiş olduğunuz iş kazasında müfettiş size bir suç oranı vermişmiydi buda aylığınıza etki eder

Müfettişin raporunda %20 kusurlu yazıyordu...maas ta etkisi ne olur...

Sinan37

%20 kusur verilmesi bağlanacak sürekli iş göremezlik gelirine anlamlı bir etki yapmaz.

14 aydır sürecin tamamlanmaması sıkıntı. Ama bence bugünlerde olumlu şekilde sonuçlanacaktır.

SGK çalışanları işlerini doğru durustce bir iş yapmıyorlar.tekrardan 04/03/2016 tarihinde istanbula gönderilmiş eksik Evrak dolasıyla...oranı bekliyorum....Birde kaza tarihi 2006yilinda.2008yilindan önce olanlar yüksek tavan prime gore maaş hesaplaması yapılıyor muş doğru mu Bülent bey...

istanbula tekrar gonderılmiş eksik evrak var dıye 04/03/2016 da

OturanBoğa
bulent bey sıkıntı olan sgk memurlarııı

Bugün rapor oranını aldım fotokopi çekip verdi SSK memuru isgorememezlik %33.2 kusur oranı %20. Kaza tarihi 07/04/2006..kaza tarihinden önce yatan prim 1ay 560. 2ay 560 3ay 560 kaza yaptık 07/04/2006 3ay doktor istirahat verdi 07/07/2006 iş başı yaptım.iş gorememezlik almadim.23/05/2014 emekli oldum.09/01/2015 sgkya dilekçe verdim iş kazası iş gorememezlik için bugün sonuç %33.2 istanbuldan geldi.müfettiş kusuru bana %20 işyerine %80 vermiş.maaş ne kadar bağlanır ve toplu ödeme ne kadar çıkar...

Kontrol muayenesi gerekmediğine karar verilmis olup yardıma muhtaç olmadığına isgorememezlik oranı Gr10 X, 2, 33, A-37 E-- 33.2. E cetveline gore%33.2.
MKGKO(SÜREKLİ İŞ GÖREMEZLİK DERECESİ);%33.2

İstanbuldan geldi dün oran bugün sgkdan fotokopi cektirdim memura %33.2 kusurda %20 dedi emeklilik bölümüne göndereceğiz dedi dosyayı gönderdi..

Senin durum nasıl

Sayın Bülent bey oturanboga rapor istanbuldan geldi %33.2 31/03/2016 da kusur oranı ise %20. Maaş nezaman bağlanır toplu ödeme kaza tarihini baz alınır yoksa dilekçe tarihini (müracaat) baz alınır.. 2006 nisan kaza tarihi.
2015muracaat ocak 9. Toplu ödeme ne kadar olur. 2006 yılında 560tl prim yatiyordu..

Üst Alt