Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu 14 ay raporlu kaldım. Aldığım para geçici iş göremezlik ödeneği mi?

hanedar..... uçmuşun sen avukatınmı böyle uçuk rakamla dava açtı. kusur oranın ne, aldığın maaş ne,yaşın ne maluliyet oranın ne(bunu Kocatepe sağlık kurulu veriyor....ankarada SGKnın oda iyi bir kırparak maluliyet oranını belirliyor) bunlar tamam olunca hakim bilirkişiye gönderiyor dosyayı....BİLİRKİŞİ ÜCRETİNİDE YA AVUKATIN YADA SEN VERİYOSUN..TAHMİNEN 1000TL--1500TL ARASI.Oda tazminatını belirliyor (MADDİ TAZMİNAT--- YANİ SENİN ÇALIŞIRKEN KAZANACAĞIN PARA)...mahkemeye gönderiyor..sen sadece manevi tazminatını yüksek tutman lazım. oda 200.000tl olmaz. olurda hakim vermez..ben az açtım maneviyi onuda açarken istediğin paraya göre harç parası yatırıyosun mahkemeye.çok açtın çok,az açtın az.. anlatabildimmi,inş.allah gönlüne göre verir.

TSK bilgiler için avukatla gorusmem lazim kesin kesinebu konuda

Üst Alt