Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazasından dolayı açılan mahkeme süreci hakkında bilgi verir misiniz?

Senin dedigine gelmedim aslan parcasi ...istinaf tan cikan doosya temmizde ne kadar durcak bakip gorcez sen cok biliyosan avulatlik yap aslanimm

hanedar

ya bırakın bu işleri benim dediğim olmuş işte istersen daha önce yazdıklarımı kopyalayıp yapıştırayım buraya hiç kıvırma ben ne yazdığımı hatırlıyorum istinaf süreci uzatır dedim yok dediniz al işte Yargıtay a gitmiş dosyan 1 yılda seni istinafta bekletmişler ölme eşeğim ölme

Senin dosya yargitaya gideli kac sene oldu hani istinafin ben bu kadar tahmin etmedim kime nereye sordu isem 6 ay kadar dediler dosya yogunlugu o kadar cokki basina gelmeyince bilemiyosun ve simdi soyle birsey var istinaftan onaylanarak giden bir dosya yargitaya 2 sene surer gibime geliyor onaylanmasi da etti 3 sene istinaf mahkemeleri de pofffff cikti beklentinin tam tersine

hanedar

kardeş ben uyardım sizi beni tınlamadınız istinaf hikaye dedim Yargıtay yolu açık ve süreç uzar dedim neyse uzatmaya gerek yok kötü olmuş senin için üzüldüm 1 yıl istinaf mahkemesinde bekle gel şimdi Yargıtay sürecine takıl inan çok zor bir durum dolar Euro altın tavan yapıyor ama senin yıllık faizin sadece %9 bankalar bile bugün %20 faiz veriyor yani alacağın tazminat hiç oldu. Seni üzdüysem kusuruma bakma çok doluyum bu sistem garibandan çalıp zenginini kolluyor.

Üst Alt