Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş-Kur'a kaydımızı yaptırdıktan sonra nasıl bir yol izlemeliyiz..?

korkusuz

Üye
Konular
33
Reaksiyonlar
0
Selamlar, İşkur da kaydımızı yptırdıktan sonra ,gördüğümüz ilanlara nası başvuru yapmamız gerkeiyor yani direkt işyerinemi, onlinemi yoksa işkura gidip belge ile filanmı yapmamız gerkiyor.
En sağlıklısı hangisi deneyimleri olan arkadşlar cevaplarsa da ayrıca sevinirim.

ben önce işkura kaydımı yaptırdım hep iş başvurularını işkura gidip yaptıyordum sonra ordaki görevli artık gelmemem gerektiğini söyleyip beni işkurun kendi sitesine üye yaptı ve artık iş başvurularını ordan yapıyorum.site çoğunlukla açılmıyor bu nedenle istersen işkura git başvurunu oraya şahsen yapabilirsin.inş yardımcı olmuşumdur.

sevgili korkusuz,(EĞER YENİ UYGULAMAYA GEÇİLMEDİ İSE)
yapacağınız tüm başvurular için şimdilik(zira yapacağınız onlıne müracaat iş kurumunun sistemindeki eksiklik sebebiyle karşı taraftan görüntülenmemesi sebebiyle) bizzat iş kurumuna gitmeniz gerekmektedir.buradan alacağınız formla iş görüşmesine veya müracaat için gidebilirsiniz.
zaman zamanda vasıflarınıza uygunluk olarak,sistem otomatik olarak sizi seçebilir.tarafınıza cep telefonu ve iş kurumu sitesindeki aboneliğinize mesaj olarak bildirilir.
kısaca onlıne olarak hiç bir başvurunuz değerlendirilmez.zira başvurduğunuz ilanla ilgili ,işverenin sizi görebileceği alt yapı henüz oluşturulmamıştır.
kendi vasıflarınıza uygun ilan görebildiğinizde ,size en yakın iş kurumuna gitmeniz gerekir.
saygılar
ergün

ergün kardeş çok güzel anlatmışsın durumları..
tşk ediyoruz

arkadaşlar nerden baksanız 100den fazla iş başvurusu yaptım ama bir tanesi bile aramadım adamlar başından def etmek için her yolu deniyor çünkü cezalar az cezaları devlet yükseltse mecbur alacaklar ama gel görki devlet özürlüye destek olacağına tam tersi köstek oluyor mesleğim kebap usta yardımcısıyım ve sigorta yapılmadığından işi bıraktım ve iş kura kayıt yaptım sabah gidiyorum iş kura kağıt alıyorum gideceğim fabrika için gidiyoruz ama postayı koyuyorlar işe alınmadı diye işaretliyorlar sonrada arkandan yar saçların lüle lüle özürlü vatandaş hadi güle güle :-((((

bende yaklasık ıkı senedır ıskura kayıtlıyım sureklı sıtesınden takıp edıorum ılanları,nıhayet bı bankadan davet mektubu geldı pazartesı görusmeye gıtcem ınsallah olumlu sonuclanır.

Üst Alt