Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman EAH Sağlık Kurulu hakkında bilgisi olan!?

Mehmet18

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
1 ay önce istanbul dr sadi konuktan engelli raporu aldım %30 verildi itiraz ettim Kanuni sultan süleymana verdiler haftaya sağlık kuruluna giricem bu hastaneden sağlık raporu alan varmı kurul nasıl doktorlar nasıl bilgilimi yoksa oranları düşük tutmak için ellerinden geleni yapıyorlarmı bilgi yorum paylaşırsanız sevinirim (Nöroloji doktoru hakkında olursa daha iyi olur.)

Kanuni Eğitim ve Araştırmadan rapor alan var mı son dönemde?Bazı hastaneler rapor konusunda çok derli toplu bazıları ise aşırı dağınık, bu hastanede durum nedir

Bu sabah dosyamı bıraktım lanet okudum çıktım gittim her doktor kendine göre saat belirlemiş saçma sapan o saatler arasında muayeneye alıyor ve kendisi de o saatlere riayet etmiyor hizmetlisinden asistanına herkes kendini başhekimi zannedip oraya gelen insanlara bağırmaya odaklanmış saçma bir hastane 15 yıl önce ameliyat oldum epik krizleri istiyor asistan doktor ameliyatlarımı görüyor bana oran veriyor ama asistan Ben bunu heyete sunmam deyip benden epik kriz istiyor o yüzden çok saçma bir hastane hiç bulaşmayın 5-10 kilometre ötesinde çam sakura var oradan alın orası en azından daha temiz

Üst Alt