Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbulkart mobil uygulamada ücretsiz taşıma kartı kullanım sorunu..?

Wilsonum

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ceplerimizde taşıdığımız kart yerine istanbulkart cep telefonu uygulamasından barkod okutarak kullanmanın yolunu bilen varmı.programı cep telefonuma kurdum kart seri numarasıda yüklü uygulamada ama turnikelerde geçirmiyor bakiye yükleyin diyor. 153 ü aradım onlar hiç birşey bilmiyor uygulamada bu sorunu aşan ücrersiz kart kullanan varmı

Wilsonum arkadaş senin söylediğin dijital ulaşım kartı, belbim in sayfasına üye olup giriş yaptığında herkese bu kartı tanımlamışlar fakat ben 153 ü arayıp sorduğum da dijital kartta engelli ücretsiz kullanım hakkı olmadığını söylediler dijital kartın, bu kartı kullanacaksan normal bir şekilde içine yükleme yapmamız gerektiği soylendi

cep telefonuna kurup iettte kayitli olan telefon numaranla uyelik alip giris yaptiginda ucretsiz kartin kartlarda tanimli geliyor. herhangi birsey yapmana gerek yok kart tanimli geliyor ama turnikelerde ise yaramiyor. kart islem gecmisimde kart basarak yaptigim tum yolculuklar gecmisi gozukuyor. sanirim yazilim eksigi geri bildirim yapmak gerekiyor telefonla turnikelerde gecebilmek icin

013cTB0f_Screenshot_2021-12-26-18-51-11-538_com.belbim.istanbulkart.jpg

beyaz masa uzerinden ibb ye talep yazdim ne kadar cok kisi yazarsa okadar cok dikkate aliniriz
8f10pz8.jpg

Üst Alt