Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşyerimde çok bunaldım. Psikolojik nedenlerle rapor almak istiyorum..?

falcon78

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar

öncelikle yeni foruma katıldım aranıza katıldığım için mutluyum sağlık problemlerimle alakalı bazı cevaplara ihtiyacım var yardımcı olacağınızı düşünüyorum

bir özel bankanın çağrı merkezinde çalışıyorum artık psikolojik açıdan tamamen bittim delirecek gibiyim kullanmadığım antidepresan,ağrı kesici ilaçlar kalmadı nerdeyse 2 ayda bir garanti nöroloji doktoruna gidiyorum açıkcası psikolojik sebeplerden diye düşünüyorum acaba bir özel hastane (medical park,liv hospital) ye gidip bu durumu psikoloğa anlatsam durumumun ciddi olduğunu belirtsem bana 20 gün veya 1 ay rapor yazabilirmi sizce aslında amacım şu bir ayı raporlarla doldurmak 1 ay sonra 1 yıl dolacak ve sağlık nedenlerimi bahane ederek işden ayrılıcam ve bu sayede kıdem tazminatımı alabilicem sizce ne yapmalıyım

Rapor almak için psikiyatriste gitmeniz gerekir,psikologlar rapor veremez.

psikiyatrist'e gidip durumu anlatsam psikolojik bozukluktan 20 gün veya 1 ay rapor yazabilir mi sizce

Üst Alt