Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir Alsancak Devlet Hastanesi'nde rapor deneyimlerim

dreamer1

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Merhaba,

Ekpss ye girmek için rapor alacak olan arkadaşlar için yazıyorum (özellikle İzmir'de yaşayan arkadaşlar için)

İzmir Alsancak Devlet Hastanesine gittim bugün rapor almak için,(Teşhis; F29 organik olmayan psikoz)

Danışmadan form verdiler onu doldurdum formun arkasına "Ekpss için" yazdım daha sonra heyet başvurusu için yönlendirdiler bir bayanla görüştüm, bayana durumumu anlattım ve bana sınav başvuru tarihlerini sordu bende 23 Şubat - 9 Mart 2016 arası olduğunu belirttim.

1 Mart için randevu verdi sağolsun

"Rapor kaç günde çıkar?"diye sordum ve 2 günde çıkar yanıtını verdi, inşallah dediği gibi de olur.

İzmir dışında ikamet eden arkadaşlara önerim; internetten (google dan) "özürlü raporu veren hastaneler 2015" diye aratın ve ona göre hareket edin.önünüze gelen her hastaneye gitmeyin kolay kolay rapor vermiyorlar.

belki size yardımcı olur

http://www.tkhk.gov.tr/KBY/8/2749_engelli-saglik-kurul

alsancak devlete heyet icin bugun basvuruda bulundum.temmuz 26 sina randevu verdiler.tam 4 ay sonrasina.yarin egeye bakicam..

Yeşilyurtta gidersen daha kolay olur bence..Atatürk ve Araştırma Hastahanesi bana göre en iyisi ben raporumu ordan aldım size de önerim yeşilyurta gitmeniz..

Ben 2011 de Alsancaktan rapor aldım. Bir gün önce başvurdum dilekçe verdim, yarın gel dediler. 1 günde heyet doktorlarını gezip aynı gün heyet komisyonuna girdim ve aynı gün 15:00 da raporumu elime aldım. Mükemmel işleyen sistemin içine edip bu hallere sokanlar; yüzünüze tükürmek istiyorum!

Neyi kolay oluyormuş yeşilyurtun?Hakem hastane olduğu için daha kalabalık oluyor ve 4-5 ay sonraya veriyorlar randevuyu.İzmire nalet gelsin zaten artık burada yaşamıcam.Nüfusun az olduğu ve yaşamanın ucuz olduğu yere gitmem lazım.İçtiğim su bile kirli ve 2 katı para ödüom.

@zendark ben yeşilyurt sağlık kurulu çalışanları ile biraz muhabbet ettim. Eskisi gibi olmadıklarını ve daha hızlı olduklarını iddia ettiler. Bilemiyorum tabi ama bir araştır derim ve Tepecik devletten kesinlikle uzak dur.

bozyaka nasıl acaba annemi heyete götürcemde hangisine gitsem en erken tarihe verir bilen varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlarr

mami3535

bende ayın 30 da tepeciğe gidicem,benden once bozyakaya gidersen durumu bildirirsen bende ona gore hareket ederim

hiç menemen yada aliğa devlet hast giden varmı,küçük yerler daha çabuk diyorlar

bozyakada baya kalabalık ilk gittik başvuruyu aralıkta yaptık nisanda gittik sonra mayısın sonuna doğru gel dediler bekliyoz bakalım

1 hafta sonra alsancak devlet hastanesinde randevum var. Kalbimde kalp pili var Brugada sendromu sizce engelli raporu %40 alabilirmiyim.?

Sardonyx35

Öncelikle çok geçmiş olsun ve de hayırlı olsun. Nereden nasıl aldınız raporu yardımcı olur musunuz?

Hocam ben askerlik için rapor alacam ben de menemen'e gitsem olur mu?

Alsancak devlet hastanesinden aldım şubat ayında verdiler. 4 ay önce randevu almıştım kuzuwm

ben alsancak devlet hastanesine hiç bulaşmayın derim..

neden ? ben ordan aldım. güler yüzlü olun ki güler yüzlü hizmet alasınız. ben dizimde menüsküs var dedim doktor la da az mıhabbet ettim canı sıkkın gördüm :D adam bana ordan 10 puan vermiş.
bence alsancak gayet güzel ve hızlı tabi alternatif varsa değerlendirmek lazım

Merhaba sağlık raporu başvurusuda herhangi bir ücret ödediniz mi acaba

Alcakta başvursam ne kadar sürede sonuçlanır ve zorluk çıkarırlar mı bana

Üst Alt