Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kaldırım İşgalleri - Öncesi ve Sonrası :)

Sema

Aktif Üye
Konular
74
Reaksiyonlar
0
Öncesi

N507G5.jpg

Sonrası

kjdl8W.jpg

QRO9zk.jpg

İlk fotoğraf Nisan 2014'ten. Diğer ikisini bugün çektim.

Her gün önünden geçmek durumunda olduğum bir kaldırım burası. Cafelerin işgali altında kaldırımlar. Belediyeye kaldırım işgal ücreti ödedikleri için masalar, tenteler, saksılar ve elektrik direkleri ile yürünecek yer bırakmamışlardı.
Cafe görevlisi bayanı, rampayı saksılar ile kapattıkları için uyardığımda ukalalık yapmış ve kapısına bir dilenci gelmişcesine bir tavırla terbiyesizlik yapmıştı. O sinirle belediyenin internet sitesindeki şikayet formunu doldurdum. Uzun, açıklayıcı ve sivri bir dilekçe oldu...:eek:
Bugün zabıta ekipleri caddedeki bütün cafelere ayar çekti. Sarı bir çizgi ile sınır belirlediler. Saksılar gitti, aydınlatma direkleri söküldü.

Bürokrasi geç işlese de sonuç alınabiliyormuş demek ki. Teşekkür ediyoruz, devamını diliyoruz... :)

Bravo bravo Sema oraya geldiğimde şu kafeyi bir uğrayıp kafeinsiz kahve içelim birlikte, bakalım hanfendinin hizmetinden memnun kalacak mıyız :)))

sizi kutlarım sema hanım
bu yuzden 5yıldır dışarı çıkamıyorum inan bana
allah yardıcımız olsun

selda* Latin gecesi veya caz müzik olan bir akşam gideriz, kafeinsiz kahve ile kutlama yapılmaz ki bacım! :) )
dayı47 İşte tam da bu yüzden evden çıkmalıyız, biz her yerde olmalıyız. Şartları zorlamak lazım. Yoksa hiç bir şeyin değişeceği yok. Bu dünya sadece sağlamlara ait değil.

Üst Alt