Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Karakalem Anime-Manga Çizimlerim (Amatör Çizimler)

Who_am_i

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
bunlar da Bleach dizisinden en sevdiğim karakterler. karakalem, keçeli kalem ve dolma kalem karışık çizimlerim.

gin
cgXUTk.jpg

hueco mundo gardiyan takım lideri
f8fNyZ.jpg

kenpachi ve teğmeni yachiru
Ty9qaj.jpg

kon
0CBdPf.jpg

isane kotetsu
bwae4Y.jpg

asi kız loly
wiT3GY.jpg

3 nolu espada neliel
eXzYwY.jpg

sSO1OX.jpg

matsumoto
0QCPHQ.jpg

rurichiyo
FCzSPb.jpg

gin
VHOriy.jpg

zangetsu
N7bgzQ.jpg

Cok guzel begendimmm. Costplay giyinip makyaj yapan bayanlar hakkinda ne dusunuyosunuz diye merak ettim buna bakinca

valla açıkçası hiç yakıştırmıyorum çünkü dizideki karakterlere öyle adapte oluyor ve onları öyle bir ezberliyorsunuz ki o cosplay kostümleri gerçek karakterler ile uzaktan yakından alakasız kişiler giyiniyo. aslında cosplaydeki espri başka, birebir benzemek zorunda değil ama işte biz kendini diziye aşırı kaptırıp cosplayde de illa aynısını bekleyen abartı tipleriz ya da sadece ben öyleyim, bilmiyorum.

Cok kisinin bilgisi olsada tartisma konusu olsaydi.
Benim erkek arkadasimin hayeli kiz arkadasinin oyle giyinmesiymis .toplumun kotu bakisindan dolayi .suan asla diyorum diyio

tamam da gündelik yaşamda cosplay gezilmez ki, bu tuhaf kaçar. bunu yapmak sevgilinizle buluşmaya nişan kıyafeti giyinip gitmeniz kadar tuhaftır. yani nihayetinde özel bir kıyafettir o, anca bir organizasyon olur kendi aranızda ya da farklı bir mecraada, giynir sergilersiniz birbirinize.
toplumun kötü bakması konusunda yorum yapmayacam çünkü her toplumun kendi örf adet ve ananeleri birbirinden farklıdır ve hiçkimse bir diğerini bu konuda yargılayamaz, değiştirmeye kalkamaz. insan bunu yaparsa dünya tek tip model insana evrilir ve gelişim çığrından çıkar. doğada canlılara hayatı sürekli kılan ve bozulmaması gereken bazı hassas dengeler vardır.

Demek ki oyle mutlular ne diyelim herkes mutlu oldugu şekilde yaşasın

Üst Alt