Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Karantina kitap ve film günlüğü

Ezzggii

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar, malum karantinadayız. Karantina günlerinde okuduğumuz kitapları izlediğimiz filmleri burda paylaşalım yorumlar yapalım önerilerde bulunalım👍😉

Bugünlerde İlber Ortaylı- 'Atatürk' kitabını okuyorum :)

Kitap okumayı çok seviyorum ama gözlerimde sıkıntılar başladığından beri yani hemen hemen 10 sene kitap okuyamıyorum
Yeni çıkan kitaplara imrenerek bakıyordum
Eskiden okuduğum kitaplara bakip'tekrar okumak istiyorum yaa çok güzel bir kitaptı '
Diye resmen içim gidiyordu ve bu sene başında sesli kitap diye bir kavramla tanıştım. Ve bu karantina günlerinde de epey kitap dinledim. Bu uygulamadan acayip mutluyum
Boş zamanlarında kitap dinlemiyorum
Kitap dinlemek için özel zaman ayırıyorum.

Şuan elimde Ahmet Ümit bab_ı esrar var
Önce

Son düzenleme:
Film önerim
'Contagion (Salgın)'
'World War Z'
Ben Efsaneyim olabilir

kitap önerim ise Sonsuzluğun Sonu Sonsuzluğun Sonu kitabı konusuarayışım sırasında bu yazıya denk geldim türü severmisiniz bilmem yazarı bilimkurgu yazarı imiş konu da öyle sayılır ama muhteşem bir senaryosu var öyle bilim kurgu terimleri ile sizi sıkmıyor okumanızı tavsiye ederim ben bitirmeye yaklaştım

Merhaba,
Film :
Bridgerton &Yüzüklerin Efendisi (tekrar) izledim.
Kitap : Matthew Syed - Karakutu Düşünme Modeli
Sema Soykan - Keşke
Lawrence - Gökkuşağı
Yurdal Işık - İkinci Kış
Ahmet Haşim - Göl Saatleri
Thomas Hardy - Aşkın Masumiyeti Tess
Tess Gerrıtsen - Sona Kalan

Üst Alt