Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kaza sonrası rapor süreli olduğu için sigorta şirketi ödeme yapmıyor!?

Dedo345

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2020 yılında trafiz kazası geçirdim kalça kırığı ve ayağımda düşük ayak var(paranoel sinir hasarı) kalça protezi için doktorum hala bekletiyor,sinir de zor iyileştiği için iki seneye yakındır bu şekilde yaşıyorum. Çalışmam mümkün değil malesef yürüyemiyorum uxun süre oturamıyorum bile. Heyet raporu alıp sigortaya yolladık.Rapor 2 yıllık %40 idi. Sigorta bu raporu kabul etmiyor, iki sene sonra yeni rapor alındığında ona göre ödeme yapacağını söylüyor.Bilenler bana yardım edebilir mi böyle bir hakları var mı? Engelli maaşı bile alamıyorum raporumda tam bağımlı yazmadığı için.Benden daha iyi durumda olan insanların bile hileyle hurdayla aldığı hakkı ben alamıyorum resmen. Ameliyatlarım olacak ve maddi açıdan zora sokuyor.Fizik tedavi masrafı vs beni çok iyi anlıyosunuzdur.sadece masraf var ve paranızı iki yıl sonra yeni rapora göre vericez diyorlar bu beni mağdur etmek değil mi:(

kabul etmediği rapor u adli tıp dan alacaksınız oran ne çıkarsa ona göre sigorta şirketi ödeme yapacak sonrasında ameliyat olduğunuz da tekrardan heyete gireceksiniz oran yükselme durumunda sigorta şirketine dava açıp ikinci ödemesini alacaksınız avukat yolu ile daha kolay şekilde halledersiniz geçmiş olsun...

mahmut85
Çok teşekkür ederim.. yani sigortanın ben hiç ödeme yapmıyorum iki yıl sonra gelin demesi hibi bişey söz konusu olamaz değil mi? Teşekkürler cevabınız için

geçmiş olsun takip etmen gereken yolu sana yazmıştım geçen zaman senin aleyhine

Üst Alt