Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Kenan Abi] Çok Güzelsin

EMİNE KIZIM, İNANKİ SENİN BU YAZDIĞIN GÜZEL YAZILARIN KARŞISINDA ACİZ KALDIM, EVET BURDA MÜKMMEL BİR İNSAN VARSA O BEN DEĞİL, TÜM KALBİMLE SÖYLÜYORUMKİ O SENSİN KARDEŞİM. TEKRAR TEKRAR YAZMAK İSTEMİYORUM ? BAK NE KADAR ZAMAN GECSE DAHİ? İSTER İSTEMEZ AĞLIYRSUN , VE BUNDADA İYİ YAPIYORSUN İNAN BANA, İÇİNE ATMA EMİNE AĞLA BOŞALT İÇİNİ KARDEŞİM, BU ZAMANDAN SONRA GİDEN MELAKENİN YERİNE GELECEK HİÇ BİR EŞ DEĞER OLAMAZ İŞTE SEN BUNU BİL, VE YÜREĞİNİN MEZARA GİRENE KADAR ONU ANACAĞINI ONU HİÇ BİR ZAMAN UNUTAMIYACAĞINI BİL, VE BUNDAN SONRAKİ KALAN YAŞAMINI BU BİLİNÇ İÇİNDE GEÇİR AMA DÜNYATI KENDİNE DAR ETME, HAYAT HER ŞEYE RAĞMEN YAŞANIYOR, ALLAHIN YAŞA DEDİĞİ YERE KADAR YAŞAMAK MECBURİYETİNDESİN, ÖLMEKTE YAŞAMAKTA BİZİ YARADANIN VERECEĞİ KARARDIR, YOKSA BEN BU GÜN ÖLEYİM DAHA İYİ DİYEN ÇOK İNSAN VARDIR, AMA HİÇ BİR İNSAN YAŞAMINI BİR SANİYE UZATAMAZDA KISALTAMAZDA, EMİNE BEN SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM, BURDA YAZI İLE İFADE ETMEM MÜMKÜN DEĞİL , AMA NACİZ HANE SENDEN ÇOK RİCA EDİYORUMKİ NE OLUR LÜTFEN HAYATINI YAŞA , ALLAH SENİN YAR VE YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM, SEVGİYLE KAL SAĞLICAKLA KAL HOŞÇAKAL.

SENİ ALDATACAK KADAR DEĞERSİZ BİRİNE, ARKASINDAN AĞLIYACAK KADAR DEĞER VERME. BIRAK O YAPTIĞINLA KALSIN, ARKANDAN BAKA KALSIN.SENİN YÜREĞİN NASIL YANDI İSE BIRAK ONUNDA ÖYLE YANSIN.

SEN NE ZALİM BİR HAYATMIŞSSIN, GEÇİP GİDEN ZAMANI GERİYE BIRAKMASSIN,ZAMANI İLERLETİR SAÇLARIMI AKLARSIN, DİLERİM SENİN ÜSTÜNEDE KAR YAĞSIN, DİLERİM BENDEN BETER OLUR, DERDİNE SENDE CARE BULAMASSIN, GEÇİP GİDEN HAYATIN ARKASINDAN BAKAKALIRSIN. DİLERİM DOKTORLAR SANADA CARE OLAMAZ, BENİM GİBİ AKSARSIN.

peki ben söz dinler güneş h efendi dikkat edeceğim bu hususa uyardığınız için tşk ederim, benim hiç aklıma gelmemişti pardon.

HAYATTA ÖYLE MUTLU OLKİ....GÖZLERİNDEDE,MUTLULUK, MUTLULUĞUNU , ARAYAN MUTSUZLARA, BİR IŞIK OLSUN.

TŞK EDERİM ŞİRİNE KARDEŞİM ÇOK NAZİKSİN

yazmak marifet ve duygu ister duygusuz ve ruhsuz bir insan yazamaz....
ve yazmak için sevgi dolu olabilmek gerekir....
rica ederim...

TŞK EDERİM KARDEŞİM. GÜZEL GÖNLÜNE SAĞLIK.

GECENİN BU SAATİNDE SEN BENDE BEN İSE SENDEYSEM,DEMEKKİ AKLIMIZA DÜŞMÜŞÜZ, YÜREKLERİMİZ SENİ BANA BENİ SANA İŞTMİŞSSE,BU SAATLER SENİ BANA GETİRMİŞTİR , BİLKİ BENDEKİ BU YÜREK SENİ SEVMİŞTİR. BENDE BEN YOKMUYUM ARTIK NE, GEL MUTLUĞA GEL SENİ SEVEN SEVGİN BENDE.YETERKİ SEN İSTE TÜM BENLİĞİNLE?KORKMA HİÇ KORKMA MUTLU OLABİLİRMİYİM DİYE SORMA KENDİNE. İSTESENDE İKİ ÜÇ OLMAZ DÜNYAYA GELİŞİMİZ BİR KERE YAŞA SEV GÖNLÜNCE GEL GEL ARTIK SEVGİLİ GEL BE.

SENDEN GELEN BİR ÇAĞRI BİLE , DUYGULARIMI SANA YÖNLENDİRİYORASA, DUYGULARIM KISIK BİR SESLE SENİ SEVİYORSA, ELBET BİR GÜN SESLİDE HAYKIRACAĞIM, BUNU TÜM DÜNYAYA DUYURACAĞIM. ÇÜNKÜ BU SEVGİNİN İÇİNDE YANLIZ İKİMİZ VARIZ. KABUL ET ARTIK BİZ BİR BİRİMİZDEN KOPAMAYIZ.SOYADIM YAZGI KADER KISMET DEMEK.TÜM GÜZELLİKLER SENİ SARABİLMEK VE SEVEBİLMEK . ARTIK GERİYE TEK BİR ŞEY KALDI YUVAMIZI DÜZENLEMEK İÇİNE YERLEŞMEK TATLI EKMEĞİMİZİ BÖLÜŞMEK. GÜN OLUP BAKLAVA GÜN OLUP ZEYTİN EKMEK YEMEK.

SEBEPSİZ KARDEŞİMİN SAYGISININ KARŞILIĞI OLARAK? BENDENDE ONA SEVGİLER .

BU GECEDE SENSİZİM BU GECEDE DÜŞÜNÜYORUM, EVİMİZİN HER KÖŞESİNDE SENİ ARYORUM, DUYGULARIM PARAMPARCA SANKİ DİNAMİTLENMİŞ, KAPI AÇILACAK İÇERİ SEN GİRECEKSİN SANKİ, MUTFAKTAN BİR TIKIRTILAR GELECEK YEMEK YİYECEKMİSİN DİYECEKSİN , HAYIR DİYECEK BİR ÇAY YAPARSAN İÇERİM DYECEĞİM, ŞU SAATE BAK GECE İKİ KIRKBEŞ AKLIMA SEN DÜŞTÜN , KAFAYIMI YİYİYORUM DELİRİYOMMU YOKSA YOKSA KAPI ACILACAK SENMİ GELECEKSİN, HAYAL İŞTE UMUT DÜNYASI OLUR YA DİYOR İNSAN BÖYLE BAZEN , HASTALIK VURDU SAĞLIĞIMI ALDI ELİMDEN İÇERİ GELEN EVET SENSİN GALİBA BELİKİ GELDİ VAKİT , DUR CEBRAİL DUAMI EDEYİMDE ÖYLE GİYEYİM KEFEN. MEZARIMIN BAŞINA EN SUN SEN OL İŞARET TAHTASINI DİKEN.ARTIK BUNDAN SONRA SEN OL KAPIYI ACARKEN İÇERİYE GİREN BEM MİYİM DİYEN.

sebepsiz kardeşime çok tşk ederim. fırtına belliki sende çok duygulu birisin kardeşim, umarım duyguların hep sana doğru bir nehir gibi bitip tükenmeden sana doğru akışını devam etsin.

hey sevgili hiç merak edip sordunmu . bu adam neden ağlıyor, merakmı ettin dur söyliyeyim? çünki senin sevgin yüreğimi dağlıyor. bu gece gene sensiz seni konuştum, yeter ne olursun bitsin bu zulüm yoruldum yoruldum. hiçmi sen sevmemiştin oysa ne yeminler etmiştin, seni seviyorum sensiz ölürüm nefesimsin sen benimsin demiştin, ama bak sen bunları bana derken yalan demiştin. ben bunu anladığımda birde baktım , yüreğimden gitmiştin.

umudunum canım kardeşim benim , zaten o duygular olmasa inan yaşanmaz abisi, insanın içi bazen acımalıki? tatlının tadına varsın, genede abini düşünerek bunları yazdığın ve üzülmemi istemediğin için tşk ederim başın göğe yükselsin can.

BALIKLARIN AŞKINI BİLİRMİSİN. BİR BİRLERİNE DOKUNMADAN.AMA YÜREĞİNDE, HİSSEDERLER.BİLİYORMUSUNKİ AŞKIM SENDE BENİM YÜREĞİMDESİN.

sağol abiçim teşekür ederim güzel sözler için. evet bende duygusalım ama yazamıyorum senin gibi :)) :lol:

sebepsiz kardeşim, sen farkında değilsin , oysa bak sende yazıyorsun , yoksa neden bir başkasının yazdığını okurdunki, tabiki bu senin ne kadar duygusal olduğunu gösteriri, sen yazmayı gönlüne yazmmışın kardeşim, inan bu yazılanlar silinir ama senin gönlüne yazdığın o duygusallık şiiri silinmez, ben tkrar tşk ediyorum kardeşime gözlerinden öpüyorum a e ol fırtınam.

sayın yazgı duygularını bizlerle paylaştığın için tşk ederim.

ya abiçim yapma lütfen bende kendimi bişi sanacam:)) gerçektende bunları içten söylüyorum çok tşk ederim abi sağolasın a e ol abiçim

SEBEPSİZ KARDEŞİM SANMIYORUM SEN EVET SEN ZATEN ÖYLESİN, SEN KİŞİ ZATEN KENDİNİ BİR ŞEY SANIRSA ZATEN HİÇ BİR ŞEDYDİR, GENE SANA TEKRAR TEKRAR TŞK EDİYORUM, DUYGULARININ HEP GÜZELLİKLER ÜSTÜNDE OLMASINI VE GÜN GELDİĞİNDE GÜZELLİKTEN ALDIĞIN PAYI? DEĞER VERDİĞİN BİRİNLE PAY ETMESİNİ DENEMEYİ ? DENE KARDEŞİM, TABİ SENİN İÇİN GÜZEL OLANI. :D

GENE SAAT VUSLATI VURMUŞ GECE İKİ OTUZ OLMUŞ,GENE İSYANLARDAYIM GENE BİLİNMİYENDEYİM,BEN NEDEN ÇÖZEMİYORUM BU SENSİZLİĞİ, GECENİN YANLIZLIĞI VURDU İÇİME, KİM CARE OLACAK BU DERDİME? YOK YOK BİR TOKAT YESEMDE GELSEM KENDİME.

SEBEBİNİ BİLMEDİĞM, SEBEPSİZ BİR FIRTIMA ESTİ? BULUTU GETİRDİ YAĞMUR OLDU, YAĞMURU GETİRDİ SEL OLDU, SELİ GETİRDİ ÇAĞLIYAN OLDU, ÇAĞLIYAN ÇAĞLADI ŞELALE OLDU, O ARTIK SEBEPSİZ BİR KIZ KARDEŞİM OLDU:)))

Üst Alt