Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kenarda duran Kitaplar hk.

DüşünürBilir

Yasaklı Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Merhaba, bu başlık altında okumadığımız kitapları kenarda süs gibi durmasın diye birbirimize gönderebiliriz daha çok okumuş olur ve kitapların bir işe yaramsını sağlarız..Benim elimde en son okuduğum Turgut Özakmanın kaleminden Şu Çılgın Türkler var, roman okumayı severim..

Benimle olur :) Hangi kitapları takas etmek istiyorsun ?

Dediğim gibi şuan elimde Şu Çılgın Türkler var onu verebilirim karşılığında akıcı bir an önce bitirmek için heyecanlanacağım bir roman isterim.. :D

Sahaf değeri ne kadardır ?

Elimde 1972 yılı birinci basım FREUD SEÇMELER , A. Avni ÖNEŞ tercümanlı kitap var . Bunu sahaf veya başka yere verirsem değeri ne kadar olur ?

36mjJO.jpg

ZX8Qp0.jpg

Gmd2Nv.jpg

Şömizi yok! 10 ila 20 lira arası satışı var; şömiz olsaydı net satış fiyatı 20 lira olurdu; çok temiz gözüküyor. Sahafa satmaya kalksan en fazla 3-4 lira verir. Çünkü sahaflar 4 te 1 i 5 te 1 ine alırlar. Kendin elden satarsan fiyatı o dur abi!

İyi oku takas etmek istediğin olursa muhakkak haber ver.

Arkadaşlar evlerinizde ve kütüphaneleriniz deki kitapları satmak isterseniz; talibim! Özelden yazabilirsiniz. Ayrıca bendekiler den satın almak isterseniz; Instagram dan Cengiz_Sahaf ve Facebook ta da Cengiz Sahafı ekleyebilirsiniz. Hepinize kitap dolu günler. :)

@-DORLİON- Bizim konu burada abi.

Bende de kitap var okumak isteyen olursa yollayabilirim

Kitaplarimi begenmediniz 😑 tamam ya kütüphane yolu gözüktü bize😅

Ben beğendim :) Tam liste alabilir miyim :) Ücretiyle ya da takasla alırım :) Edacano

Yok ucretsiz vericem de ulastirma sıkıntısı olmasin yeter 😅

Kütüphaneye hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Selam, iyi bayramlar..
Arkadaşlar benim instagram da okuduğum kitapları, paylaşıp yorumladığım bir sayfam var (yeni açtığım) sayfa'yı büyüterek ,aslında engelli dostlarında bilgili ve kitap seven insanlar olduğunu göstermek ister misiniz? benim ile birlik de. Eğer gelmek isterseniz engelsizkitapkurdu sayfasına beklerim.
Görüşmek üzere...

Üst Alt