Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kendi kendime konuşuyorum!?

yolcugenc

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar;
Sizlere Bir Sorum Olacak Ben Kendi Kendime Konuşuyorum...
Sanki Yanımda Biri Varmış Gibi Konuşuyorum Bazen Dalıyorum Kendimi Kaybediyorum Hatta 2 Kezde Kaza Yaptım Konuşmam ve Dalmam Yüzünden [SIZE=2](elektrikli scooterla) [/SIZE]
En Çokta Müzik Dinlerken Yada Sinirlenince : )

Bazen Diyorum Kafayı mı Yedim Ne Diye...

ben şizofrenı hastasıyım aynısı bende de var ama ılaç kullanınca gecıyor ılerlemeden doktora gıt dostum

senın anlayacagın bu konuşma ve konusurken hayal kurma olayı gıttıkçe ıllelıyor ve yasadıgımız dunyayla ilişkını kesıyorsun olacaklar aynen boyle aksatma gıt doktora ;)

Bence abartmamak koşuluyla bir bakıma iyi bir şey sinirlendiğinde kendini rahatlatabilir stresini azaltabilirsin ya da bir konu üzerinde kendi kendine konuşarak prova
yapabilirsin, bazen bende kendi kendime konuşurum hahah sonra noluyor ya derim yine kendi kendime :D

pazartesi psikiyatri randevu aldım bakalım ne olacak eskiden bu kadar değildi 1.aydır fazlaladı gibi geldi... korkmaya başladım

Üst Alt