Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kısa Boylu olan kim var?

Ben de 1.50 civarıyım... Sol bacağımda kısalık var ayakkabılarımı giyince 1.55 ya da biraz daha üstüne çıkabiliyorum... :)

arkadaşlar bende 1.50 civarındayım.skolyoz olmasaydım 1.65 falan olurdum herhalde.çoğunuzun belirttiği gibi önemli olan akıl kısalığımız olmasın.

bende kısayım olsun karizmam var bide kollarım uzun 1.20:D

Nasıl mı oluyooo Mami Junior?

Azıcıkkk kısa... :roll: Olayı süslüyorum işte...Teselli babında... :wink: Şişman birine "kilolusun" dendiğinde ya balık etinden ya da kemiklerinin iriliğinden bahseder ya...Benimki de o hesap... :)

Hımmm sağol bilgilendirme için mezopotamyalı hocam:)

bende kısayım heyoooo

:D kısayım ama çok mutluyum :p 1.30um

boyda neymişşş

kavaktada boy var evetttt ne işe yarıyor paekiii:?
geçin boy meselesinii takılmayakk bu konuyaaa sağlıklı olakta kalsın boy bi yerdeee.

Re: boyda neymişşş

semraa' Alıntı:
kavaktada boy var evetttt ne işe yarıyor paekiii:?
geçin boy meselesinii takılmayakk bu konuyaaa sağlıklı olakta kalsın boy bi yerdeee.

Çok doğru demişsin. Benim boyum da 125 ama nema problema. :lol: Bir arkadaşımın bir sözü var çok hoşuma gider : "En kaliteli ve güzel kokulu parfümler en küçük şişelerde olur " :wink:

Doğduğumdan buyana gelişmeyi etkileyecek iki hasyalığı birden taşıdım . Fakat yine benim yıllarca yılmadan verdiğim emekler sayesinde , doktorların bana yinede iyi uzamışsın demelerini gerektiren 1.40 civarı bir boya ulaştım..:rolleyes:

Arkadaşlar boy o kadar önemlimi sizce bence değil....1,33 ama bn cok mutluyumm :):):):)

benimde kısa 166 18 yaşındayımm uzatmak istiyorum dahada basket oynadım ilk okul 5 ten berii yinede fayda etmeididi çok üzüldümmmmm best model of türkey yarışmasına katılmak isyiyorumm boyum tuutmuyorrrr çok yakışıklıyımm oysaa :)

slm millet benim boyumda 1,48 :) ama skolyozum olmasaydı boyum 1,80 i bulurmuş dr kemik yapımın onu gösterdiğini söylemişti :) kaçırdık 32cm'i :D ama kısada olsam çok güzelim ve böyle mutluyum :D herkes öyle diyor :)

bende varım aranızda:)1.30 benimde boyum ama cok mutluyum diğer insanlardan bir farkımız var hiç degilse:)

Bende 1.60....

Minyopum yani :)) uzun boylular olduğundan daha cabuk yaslı duruyorlar..
Beni gören 20 sanıyor :) ama 24 yasındayım

benimde 1,50 ortaokuldan beri :)))) - 10 küsür yıldır yaaaniii -

Arkadaşlar,

merhaba hepinize. Rabbim hepinize Hayırlı şifalar versin. Benim boy 1.58 felan. Geçmişteki rahatsızlıgımdan dolayı gördügüm tedavilerden dolayı kısa kaldım.

merhaba herkese ben yeni üye oldum sanırım biraz geç kaldım :))
benim de boyum 1,30 :)

arkdaşlar merhaba benim boyum 140 benim merak ettiğim boy kısalığında dolayı yini özurlü raporo alan varmı yuzde kaç veriyorlar

Üst Alt