Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ücretsiz ve indirimli seyahat kartlarına sınırlama getirdi

Engelli indirim kartlarına asla kota koyamaz çünkü anayasa mahkemesi kararı var. bu karar Türkiye'nin her yerinde geçerlidir.sadece belki 65 yaş üstü indirimli kartlara belki kota koyabilir.

Bunu butun sehirler uygularsa gayet iyi birsey
Belediye otobusleri o kadar kalabalikki ayakta durmaya razisinizda geldigin yerde inmek bile mesele ankarada
Hic olmazsa isi olmayan sinirli binsin

Birde belediye kocaelinde iktidar partisinden reis ceketini koysa gene oyu alir kimden korkacak

@Mustafa 1972,
İstanbulda kadir topbaş zamanında engelliye de kota konuldu ,sonra kaldırıldı ,yüce akp istediği şeyi istediği anda yapar istediği anda bozar

@muntada al ansar,
Geçenlerde de Kocaeli'nde 65 yaş üzerine ücretli olacak diye konuşuluyordu Ekim ayı için ama iptal oldu sanırım

Arkadaşlar Türkiye genelinde 65 yaş üstü kısıtlama gelebilir. O konuda bir şey diyemem.Ancak engelli bireylerin ücretsiz haklarını asla ellerinden alamazlar.cunku devlet zaten belediye otobüsleri olsun özel halk otobüsü olup belediye denetimindeki olan her araca ücret ödüyor zaten.Bunu tüm belediye başkanları biliyor.siz siz olun sakın kulaktan dolma bilgilerle yanilmayiniz

@Mustafa 1972,

Sen istanbulda kadir topbaş zamanında engelliye de günlük 9 geçiş hakkı verilip sonra kaldırılan uygulamayı bir araştır ,yüce akp istediğini istediği anda yapar istediği anda bozar(Ancak engelli bireylerin ücretsiz haklarını asla ellerinden alamazlar.)diyorsun valla yüce akp istediğini yapar

@muntada al ansar,
Kusura bakma arkadaş çok yanlış şeyler düşünüyorsun.Dunyada tek güç vardır.(Allah'ın gücü).Ben siyaset asla yapmam Din ayrımı Din kavramı yapmam .Sadece Allah'ın gucune inanirim... Adaletin terazisi ne...)

Ya anlamadığım şey ben sana araştır diyorum sen bana Allahın gücünden bahsediyorsun ,konuyu iyi çarpıtıyorsun Allahın gücüne inanmayan islam dinine göre zaten kafirdir ,neyse yüce akp nin hikmetin den sual sorulmaz o ne yaparsa vardır bir bildiği

Üst Alt