Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kolumu ve bacağımı geride bıraktım, gençliğimde... [O an]

Gülsüm84 teşekkürler iyi dilekleriniz için...
akyıldız01 neylersin kardeşim, hayat oynadı bu oyunu bize...
kanuni061 teşekkür ediyorum, gönlümden geldiğince çalakalem ancak bu kadar oldu...
msait19 teşekkürler...
MAYDONOZ teşekkür ediyorum...
melek91 umarım sağlıklı sıhhatli doğar evladınız, güzel bir ömrü olur...
flora19 teşekkürler...
Devletebedmüddet hayat zor, ama bir o kadarda yaşanılası kardeşim, teşekkür ediyorum...
Sugaremro teşekkürler...
megakentli teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için...

Rabbim şeyleri alırken. kul'una daha ıyısını vermek ıcındır.. Rabbim inancını ve sevdiklerini daim kılsın

Hayata tutunmak hem de en sevdiğinle, mutluluklar sizlerin olsun.

Zor olmuş baya okudum hikayeyi etkilenmemek mümkün değil, hayat işte herkese başka sorar

çok açık seçik ve etkileyici şekilde anlatmışsınız durumunuzu. inanın okurken yaşadığınız tüm sahne gözümün önünde canlandı sanki. ne güzel kutluyorum eşinizi çok sağdık biri çıkmış karşınıza bu yönden de ne kadar çok şanslı olduğunuzu unutmayın. hayat vücudunuzun bir taraflarını almış ama o eksik taraflarına karşılık sağdık ve vefakar bir sevgili ve sonrasında eş vermiş. rabbim hayatınızda kolaylıklar versin mutluluğunuzu daim etsin inşallah.

Gözlerim doldu yazınızın sonunda. Her zorluğun ardında bir kolaylık vardır Ayeti geldi gözlerimin önüne. Hem hüzün hemde umut yaşattı hikayeniz. Size helal olsun sabretmişsiniz.

Eşinize helal olsun tene değil cana odaklanan insan olduğu için...

o zamanki kız arkadaşın şimdiki eşin olan kardeşimi kutlarım. Olanlardan sonra seninle evlenmiş ve elini bırakmamış. Roman gibi okudum selam ve dua ile

Çok değerli bir yaşam öyküsü .

Bu kadar acıya karşı yaşamdan kopmamış ,mücadele etmişsin . Bu da çok güçlü bir karekter ve kişiliğin olduğunu ortaya koyuyor .

Çok geçmiş olsun . Okurken çok duygulandım .Uzun olmuş dediğin yazı aslında çok kısa özetlemişsin ,keşke daha uzun yazsaydın

paylaşımın için teşekkürler ....geçmiş olsun

Geçmiş olsun zoru başarmak zordur. siz o zorluğun içindeki kahramansınız. o süreçte bitmeyecek hiç geçmeyecek sandığınız herşey sizin mücadelenizle kazanılmıştır. siz vazgeçseydiniz şuan bunları okuyamazdık. Hayattaki başarılarınız daim sizi sevenler hep yanınızda olsun inşallah.

Okurken çok duygulandım abi gerçekten.. yalan yok ne zaman sevdiğim kız terk etti diye yazacak diye merak ederek okudum ama eşinize de helal olsun her babayiğit'in harcı değil bu tarz hayat hikayelerini okudukça hayata daha da bir sıkı bağlanıyorum

Hastanedeyken okudum. İçim doldu, küfretmek istedim sonra tekrar hüzünlendim. Hayat ne kadar aniden ve acımasız. İçimi kızdıran şeyse bazı insanların parmağı bile çizilmezken bazılarımız gencecik yaşta böyle hayat değiştiren tecrübelerle yüz yüze geliyoruz. Kusmak istiyorum. Nefret ediyorum bazen bu hayattan.

Çok güzel bir eşiniz varmış bu arada... Ben de erkek arkadaşımın kıymetini şu anda anlıyorum. Bazı erkekler var iki tel kılını görse tiksinen bazı erkekler ya da kadınlar var altına sıçsan temizler. Umarım tüm bizim gibiler ikincisiyle karşılaşır bu kadar şanslı olur.

Abim güzel abim umarım en güzel şeyler seninle olur. Cümle kuramıcak hale getirdin insanın içinden bişiler kopuyo

@bendevrim,
Duygulandım be abim bende 19 yaşındayım motor kazası sağ bacak diz altı ampute söylediklerini bende yaşadım 30 ameliyat ama direniyoruz hayata karşı 🙏

Üst Alt