Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kontrol muayenesinden önce raporumu yeniledim. SGK kabul eder mi?

nino

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
1
Herkese slm kontrol muayenem gelmeden yeni rapor aldım ve SGK ya verdim hastane ile yazışmalar başladı diye dys takipte çıkıyor nezaman sonuçlanır bilgisi olan varmı

Benim kontrol muayenem 1 ekimdeydi. 15 Ağustos’ta Ankara’da muayene oldum 18’inde evraklar Kadıköye gitti. 24 Ocak’ta maaşım ödenmeye başlandı tekrar. 3 ay kesildi maaş. Süreçte sorun çıkmadı ama çok uzun sürdü. EYT’den dediler doğru mu bilmiyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: nino
@nino,
Evet ocakta toplu ödeme oldu. Ama benim kazadan önce maaşım çok yüksekti o yüzden işgöremezlik ve malüllük maaşım da her göreni şaşırttığı için 5-10 defa kontrol ediyor her işlem yapan o yüzden gecikmiş de olabilir. Sırf eyt 6 ay geciktirmesi normal değil bence sizinki erken çıkacaktır.

Herkese merhaba 2 yıllık engelli raparumla emekli oldun kontrol muayenem gelmesine 7 ay kala hastalıklarımın artmasından dolayı raporumu yeniledim ve bu sefer süresiz oldu SGK ya raporumu verdim hastane ile yarışmaya başladılar hastaneye konu için bilgi istedim evraklar bu gün SGK ya ulaşmış SGK 2. Karar çıkması kaç gün alır birde bundan sonra kontrol muayenesi isrenirmi bilgisi olan varmı şimdiden teşekkürler.

En geç 45 günde biter sonuç çıkar, tekrar kontrol istenir mi bunu bilmek kolay değil, SGK sağlık kurulu hastalığınızı inceleyerek karar verir

• Beğen
Reaksiyonlar: nino
Süreç 7 Mart'ta başladı hastane raporu dün gönderdi 45 gün hastanenin rapuru gönderdikten sonra mı yoksa 7 marttan itibarenmi sürer

Üst Alt