Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kurumlar arası geçiş hangi prosedürle oluyor?

TLY0013

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
1
Herkese Merhaba,

Kamu kurumlarında çalışan engelli personellerin, başka kurumlara geçişiyle ilgili mevzuat açısından bir düzenleme var mı ? Normal memurlar gibi mi tüm işlemleri ilerliyor. Birde mezuniyetine göre kurum değişikliği yapabiliyor muyuz.

Kurum değiştiren arkadaşlarımız var mı ? Nasıl bir yol izlediklerini ve deneyimlerini paylaşabilirler mi ?

Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kurumdan ve gideceği kuruma göre değişiyor yönetmelik mesela ben sağlık başkanlığına geçmeyi düşünüyorum başvurdum yönetmelik çok açık bana izin veriyor 17 maddenin ı bendi engelliye sınır konmaz kura beklemez diyor ama bu platformda herkes imkansız gibi cümleler kuruyor ben yapan 3 kişi tanıyorum herkes bişey der sen yasaya bak reddedilse bile idari mahkeme 6 ay sürer durumun netse kulak asma
TLY0013

Ugurolam

Merhabalar. Sizin başvurunuz sonuçlandı mı? Bahsettiğiniz 17. Madde hangi yönetmelikte yer almakta.

Üst Alt