Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Lütfen mesaj yzrkn harflerden çlmyn, kelimeleri katletmeyin!

arkadaşlar bura arkadaşlık bulma veya bakanlık müsteşarlığı değil burada ilkokul mezunuda var üniversite mezunuda var sorun türkçe şu bu değil o konuda iş milliyetçiliğe ve oradan siyasete giriyor
BU SİTENİN AMACI HAYATTA ENGELLE KARŞILAŞAN İNSANLARA YARDIM AMAÇLI OLMASI VE Bİ NEBZEDE OLSA TOPLUMDA 2.SINIF İNSAN MUAMELESİ GÖREN İNSANLARA SOLUKLANMASI İÇİN BİR BAĞIRDAK SU İKRAM EDEN DURAK YERİ OLMASI GEREKİR YOK KATLETME YOK ŞU YO BU
Nedir bu yaa amerikaya vizemi çıkarıyoruz işemi giriyoruz yoksa okulda türkçe dersinemi giriyoruz bırakın herkes derdini anlatabilsin ne yani yazarken birde imla kılavuzumu yanımızda olacak yapmayın allah aşkına
ben mesala taş mektep mezunuyum bize kalemi değil anahtarı nasıl tutacağımızı öğrettiler

ama bu bashlikta filmle ilgili okuduklarimdan anlayabildigim kadariyla rory'nin istedigi tek shey, az bishey özerklik... sakatlara yakishtirilamayan özerklik... özellikle de yardima ihtiyac duyan insanlara hic hic hic yakishtirlamayan özerklik...

bunu talep etmesinin, ve cevresine bu talebini belli etmesinin "cesaret" ve güclü bi "özgüven" ile özdeshleshtirilmesini de ayrieten üzerinde düshünülesi buluorum...

http://www.engelliler.biz/forum/ayr...t-sana-gercek-bir-romantizm-gostereyim-2.html adresinde ki Rekursion rumuzlu kullanıcın mesajı.

Üstte ki yazıyı okurken bazı kelimeleri tekrar tekrar okumak zorunda kalıyorum, kesiklik olunca hoş olmuyor. Türkçe bıçaklanmış gibi.

Rekum'un derdi harflerden çalmak değil ki. Yazdıkları dopdolu, içinde düşünce, samimiyet ve tartışmaya davet var. Yani burada eleştirdiğim "tşk"lerle bir ilgisi yok Rekumun yazdıklarının. O, düşüncelerinin ve duygularının yanı sıra kendi şirinliğini de yansıtıyor yazılarına... Okumaktan en çok keyif aldığım ve zihnimi açan dostlarımdan biridir.

Reku hakkında oturanboga gibi düşünüyoruz ben ve Sema da. Hakkaten Reku samimi, dopdolu, tartışmalara daveti, her şeyi tartışabilir özelliği, saygınlığı samimiyeti ile göz dolduran bir dostumuzdur. Sema ve ben için bu sitede apayrı yeri vardır.
Oturanboğa işte bir eleştiriye burada olduğu gibi seviyeyi aşmadan nasıl cevap verilebileceği konusunda şimdi, size ve yanınızdaki yöneticinize gereken dersi yine kendiniz verdiniz.
Şahıs bazlı düşünmeden hakarete ve iftiraya kaçmadan tartışma uslubu içinde kalarak her sorun çözülebiliyor işte. Tartışmada her şeye katılınacak diye bir şey yoktur. Ama şahıs bazlı bir sahaya çekildiğinde hakarete dayandıgında olmaz.
Unutmayalım tartışmadaki üslup kişinin kendi karakteri hakkında ipucu verir. Bu etik değil.
O yüzden size % 100 haklısınız diyorum şimdi. Sonuçta yönetim tarzınız sizi ilgilendirir bu sitenin sahibisiniz.
İşte seviye farkı budur. Farklı mekanlardaki yüzünüz, sizin sorununuzdur bizim değil.
Rekucuma sevgilerimi iletiyorum burdan:) Sen bizim için en güzel şanssın gülüm:)

Not: O iftira ve hakaretler kendi sahibini(söyleyenini ve yuzde yüz onaylayanını) artık bulmuştur. Muhatabı bizim olmadığımız kesin. Sahibi biz değiliz.

Özür dileme becerisini gösteremeyen bir mantıkla uğraşmaya lüzum yok.
Sizi vicdaanınıza, baglı oldugunuz insanlık degerlerine, hakkaniyet anlayışınıza havale ediyorum.
Bizz o iftira ve hakaretleri hak etmedik hiç.

bLaCkRaCe;

Dikkatimden kaçmış bu zamana kadar yazınız,Rekursion Almanya'dan katılıyor aramıza yazdığı yazılarda o yüzden haliyle değişik oluyor.İsteyerek bilerek yazılan yapılan birşey değil.Yazdığı yazıları ben (şahsım adına) zevkle severek okuyorum hoşumada gidiyor...

Bu konuyla ilgili başlık atarken aynı hataları yapmayın bari.

"Lütfen mesaj yzrkn harflerden çlmyn, kelimeleri katletmeyin!"

bencede bu başlığın değişmesi lazım bab-ı ali gibi kinayenin ne olduğunu bilmeyen çok üye var onlarıda düşünmek lazım

sayın demirc, kinayenin ne olduğunu sizden öğrenecek değilim.
en azından kelimelerin eksik bırakılan harfleriyle ilgili örneklerine parantez içinde yer verilebilirdi.
bu cümleyi kafanızda canlandıramadıysanız örnek üzerinde göstererek sizi büyük bir dertten kurtarayım.
[h=2]Lütfen mesaj yazarken (yzrkn) harflerden çalmayın (çlmyn), kelimeleri katletmeyin![/h]

Türkçenin katliyle alakası olmaz mı Türkçe de tşkrlr diye bir kelime veya mrb diye bir keilme yok ha farkın da olmadan yazılır ya da tuş basmayabilir amenna ama mümkün mertebe yapılmaması lazım

Üst Alt