Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Masumlar Apartmanı / Yerli Dizi

Sema

Aktif Üye
Konular
74
Reaksiyonlar
0
Uzun aradan sonra dizi izliyorum. Tesadüf ilk bölümünün tekrarına denk geldim, sardı beni... Psikolojiye merakım olduğu için de olabilir, takıldım kaldım diziye. TRT'de en son 7 Numarayı izlemiştim sanırım.:)

Oyuncular çok iyi... Çekim ve mekanlar da.. Ezgi Mola'nın oyunculuğuna hayran kaldım. Eve bakarken burnuma beyaz sabun kokusu geldi sanki, fasulyeleri yıkarken Safiye ile ben de saydım. Rüyamda ıspanak yıkadım:D Salgın dönemine denk gelmesi, son zamanlarda temizliğe sarmamızın da etkisi var tabi. Ve başroldeki erkek oyuncu bu kadar mı yakışıklı olur, insaf yani:rolleyes::)

Türk film tarihinde OKB'yi ana tema olarak işleyen başka bir yapım yok sanırım. Çok etkilendim. Umarım ilerleyen bölümlerde saçmalamazlar.

Aşk güzellştirir

Masumuz hepimiz

yaşasın yeni dizimiz

Bende ilk iki bölümünü tekrarlardan izledim ama çift izledim.😊 inşallah aynı tatta gider..

Birkan Sokullu (Han) oluyor kendisi.:) Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'dan sonra Tv. oyunculuğunun yakışıklısı olarak kalabilir. Masumlar Apartmanı kitaptan uyarlanmış kitabını da okuyabilirsiniz. dizi de bir o kadar büyüleyici.

Birkan Sokullu (Han) oluyor kendisi.:) Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'dan sonra Tv. oyunculuğunun yakışıklısı olarak kalabilir. Masumlar Apartmanı kitaptan uyarlanmış kitabını da okuyabilirsiniz. dizi de bir o kadar büyüleyici.
:)
İlk kez gördüm bu oyuncuyu. Dizi izlemem pek, geçen yıl Mucize Doktor'u izliyordum, bu yıl bu diziyi izlemeye başlayınca Mucize Doktor'u izleyemiyorum. 2 dizi fazla geliyor, çünkü konu ağır komedi izlerim yerine.:eek:

annem izle dedi diye izlemeye başladım,şimdilik izliyorum ama çok uzun süre olarak,bir de bir doktorun hastalarının hayatını böylesine deşifre etmesi ne kadar doğru orası da tartışılır.

denizkızı sanırım siz kırmızı odadan bahsediyorsunuz. pisikolog hasta ilişkisi orada işleniyor..Gerçek hikaye deniyor fakat bir çoğu kurgudur...istanbullu geline bağlamışlar konuyu..

Gerçek hikaye deyince merak ediliyor bende biraz baktım yordu yeterince geriliyoruz evde vakit geçirirken seyretmek için ağır geldi bana. .

"Safiye : her yer pislik içinde
Gülben : abla dört oldu"

dizinin özeti aslında. Safiye ve Gülben için izleyenlerdenim ben de.

Evet burda da yazıcam çevremde böyle biri var o kadar kolay değil o hastalık defalarca el yıkama defalarca ağlama defalarca uykusundan kalkıp yatağı değiştirme Rabbim cümlemize şifa versin inşallah 🤲

Ve en çokta sonucu şunu gördüm şizofrene kadar ilerliyor bu okb.. Maalesef bu diziyide çok severek izliyorum ben ☺️

Kitabı madalyonun içi

Kitaptan yapıldı

Tansel Öngel geldi, Birkan Sokullu'nun pabucu dama atıldı:):)

Ben de psikolojiye merakı olan ve o türde filmlere meraklı biriyim. Dikkatimi çeken dizide neredeyse herkesin psikolojik sıkıntısı var :)) ama ben Naci karakterini sevmedim. Uyuz oluyorum :/

Bende sevmiyorum o karakteri. Sinir bozucu bi sakinliği var😬🙄

Sakinliğine gelene kadar hoşlanmadığım bir sürü şey fark ettim uyuz olacak.. Zaten o da obsesif. Safiyeye olan hisleri yani... Zamanında çok sevmiş olabilir ama hiç kimse vazgeçilmez veya unutulmayacak kadar değildir. Eğer unutamıyorsa geçmiş olsun, Allah ruh sağlığı ihsan etsin :)) Öleceğini öğrenince eski aşkının peşine düşmesi cabası. :p

Her izlediğimde böyle Ana olmaz olsun dediğim dizi. :D Bütün aileyi perişan etmiş. Gerçi backroundına baktığın zaman onun da suçu yok. O da anasının eseri. Dizide herkes kötü ama yine herkes masum. Benim umudum İnci'de. O da sıyırmazsa o evde belki değiştirebilir bişeyleri .

tvr2xf.jpg
[/URL][/IMG]

Öğretmen maaşı ile otelde kalıp Salon kapatmayan da ne bileyim :)) var bi hayalimiz asasdadadss ama o kesinlikle uyuz Naci değil

Öğretmen maaşı ile otelde kalıp Salon kapatmayan da ne bileyim :)) var bi hayalimiz asasdadadss ama o kesinlikle uyuz Naci değil

Naci başka gelirleri olan Öğretmenliği de hobi olarak yapanlardan galiba. yoksa mümkün değil. karnımızı zor doyuruyoruz o maaşla :D

Ben hikayeyi orjinal kitabından okudum. Zaten değişiklik yapılmış orjinalinde erkek kardeş yok. Bir çöp biriktiren var bari bir de geceleri çöp toplayan olsun demişler galiba. Başlarda yine de severek izliyordum. Ama son bir kaç bölüm iyice sıkıldım. Kitapta küçük kız psikiyatriye gidiyor ve evdeki iki ablası ve babasından bahsediyor. Sonra doktor eve gelip ablayı iyileştiriyor. Doktor rolünü Naci kapmış oldu. :) Doktor da malumunuz kırmızı oda dizisindeki Doktor hanım.. dizide hiç adı kullanılmıyor. :D Neden aslına uygun davranmazlar ki böyle hiç keyfi kalmıyor.

Son bölümü izlemedim artık. Sıktı beni. Çok sevmiştim başlarsa. Hangi diziye başlasam böyle oluyor

İnci öldükten sonra dizinin sarmadığı bir ben miyim acaba? Bi türlü ısınamadım yeni sezona. Anıl ile Han ın manyaklıkları hoşuma gitse de I ıh sarmıyor. Ada masalını izlemeyi tercih ediyorum artık Salı akşamları . :rolleyes:

İlk sezon gibi heyecanı, tadı yok hiç. Neredeyse izlemiyorum bile diyebiliriz artık.

Üst Alt