Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mehmed: Fetihler Sultanı ...

Dizilerin llk 3-5 bölümü güzel ve heyecanlı oluyor ancak daha sonra sapıtmaya başlıyorlar. Hele hele işin içine aşk meşk girdi mi dizi dizilikten çıkıyor. Tabii bana göre. Şİmdilik Fatih dizisinin başı güzeldi ama bakalım kıçı nasıl olacak? Mesela Selahaddin sapıtmaya başladı. Hele hele Osman iyice raydan çıktı ve tam bir aşk dizisi haline geldi.
Selametle.

Hristiyan bir Sırp prensesi Mara Hatun. Devlet-i Aliyye’nin ve Sultan Mehmed Han’ın en büyük destekçisi. Kimi zaman bir bürokrat, kimi zaman da bir anne gibi Mehmed’in yanında.
Her Salı 20.00’de TRT1’de!

Dizilerin llk 3-5 bölümü güzel ve heyecanlı oluyor ancak daha sonra sapıtmaya başlıyorlar. Hele hele işin içine aşk meşk girdi mi dizi dizilikten çıkıyor. Tabii bana göre. Şİmdilik Fatih dizisinin başı güzeldi ama bakalım kıçı nasıl olacak? Mesela Selahaddin sapıtmaya başladı. Hele hele Osman iyice raydan çıktı ve tam bir aşk dizisi haline geldi.
Selametle.
Soylediklerinize sonuna kadar katılıyorum...
Romantizm şeytanın en büyük silahıdır. Karı kız aşk meşk muhabbetlerini bilerek abartiyorlar. Kadınları ekran başına bağlıyorlar. Ona bakan kadın kocasından olur olmaz isteklerde bulunuyor sonrası ise ya mutsuz evlilik yada boşanmayla sonuçlanıyor. Başımızda Mümin bir yönetici yok ki tv kanallarına ayar versin

Ayrıca bu tür (hesapta) tarih kokan, kılıçlı, kalkanlı dizileri izleyenler gerici, göbeğini kaşıyan, yobaz, cahil insanlar; amma velakin Kızıl Goncalar, Kimin eli kimin cebinde, Survivor tipi programları izleyenler ise ilerici, medeni, uygar kimseler oluyor.
Aman haaaa, sakın bu tür tarih kokan aşk dizilere fazla kaptırmayalım kendimizi.

Selametle..

Geçen hafta TRT'de Kara Ağaç Destanı diye bir dizi başladı. Mekan Güney Doğu Anadolu. Ben pek dizi seyretmem ancak tesadüfen bir bakınıverdim diziye ve bu hafta ikinci bölümünü de seyrettim. Aşk meşk de var işin içinde ancak konusu oldukça enteresan geldi. Cuma akşamları oynuyor, Bir göz atın isterseniz, hoşunuza gitmezse zap zup yaparsınız nasılsa kumanda sizde.
Selametle.

Üst Alt