Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mutluluktan uçarken [O an]

Ero01

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben eşim adına yazıyorum eşim şehir dışına gitmişti iş için ilk evlilik yıl dönümümüzdü 9 gün vardı o gün burda olacam demişti olanlar yapmıştık ilk bebeğimizi kaybettikten sonra benim psikolojim biraz bozuldu değişiklik olsun diye annemin yanına gittik annem hem genç hem kafa dengiydi eşimde şehir dışına gidiyorum orda kalırsın dedi pazar günüydü o kadar eğlendik ki eşim zıplıyor atlıyor karda kayıyor anlatamam ilk defa onu öyle görmüştüm

eve dönüşte patronu aradı hazırlan 1 saate gidiyoruz diye ilk defa işe gitmek istemedi ilk defa gitmesini istemedim hiç dışarıya kadar gidip yolcu etmemiştim yolcu ettim sabah olduğunda biz 3 4 hafta burdayiz gelince telafi ederim dedi tamam dedim bana da dedi sağlık ocağına git kanına baktır bebek var mı diye tamam dedim gittik kardeşimle ertesi gün sonuçları almaya gittik hamileyim!!!!

Ağlıyorum bağırıyorum o esnada eşim aradı gelince söylerim dedim yüksekte çalışıyor mazallah dedim inanmadı yok dediğime yemin ettirdi evet evet baba oluyorsun dedim bir bağırış bağırdı kapattı telefonu sonra sabah aradı biz çıkıyoruz geliyoruz dedim saçmalama bizim için gelme yollar hep karlı zaten o yüzden geliyoruz iş yapılmıyor kardan dedi allahım içimde sıkıntı yemekler en sevdiği tatlılar yapıyoruz teyzemler var ev kalabalık bekliyoruz ama içim sıkıntıda durmadan arıyorum dikkatli gelin bilmem ne ! Dalga geçti aman dedi antalya yollarını halletmişim bunlar vız gelir dedi kapattı

allahım evde bağırıyorum susun karışmayın etmeyin aradım telefon geç açıldı ya hani nerdesin gelmeniz gerekiyordu çocuklar acıktı biz acıktık dedim müsade etmiyorum konuşmasına kucağımda çocuk var yenge dur sakın ol otur bi dedi karşıdan biri biz kaza yaptık abinin durumu kritik haber vericem demeye kalmadı çocuk kucağımdan düşmüş kendimden geçmiştim eşim diyor sadece 10 saniye önce uyanıp kenara çek deseydim çocuğa olmayacaktı diyor buzlanma varmış sürücü de 80 90 'la gidiyormuş şuan felçli bebeğimiz 40 günlük o kadar zor ki rabbim herkesin şifasını versin herkese geçmiş olsun

Allahım hepimize şifa versin. ben de iki yıl önce ikinci oğlum dokuz aylıkken yüksekten düşme sonucu omurilik felci oldum.annem babam yanimda Allaha şükür hem çocuklarıma hem de bana bakıyorlar biri 6 biri 3 yaşına görecek yakında ama öyle zor ki bu şekild e yasamak muhtaç olmak çok zor çok üzülüyorum herşeye bazen çevremdekilere üzülmekten kendime uzulemiyorum çok zor bir hayat

Evet açıkça söylemek gerekirse benimde eşim bazen sizin gibi düşünüyor fakat zor olsa da siz hayattasınız ellerimizi tutuyorsunuz sarılıyoruz en önemlisi bu hayatın bizlere ne getireceğini bilemeyiz rabbim evlatlarımı bizlere bağışlasın

Üst Alt