Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Myoshi Myopati teşhisi konuldu. Hastalıkla ilgili bilgisi olan var mı?

sayın alperstein
uyarmış olduğunuz şahsın uslubunun yanlışlığı hakkında size katılıyorum ama ne yazıkki böyle bir hastalık var .. bu hastalıktan dolayı yaşam kalitesi düşmüş tedavisinin henüz var olmadığını bile bile mücadeleyi elden bırakmayan bir yigene sahibim.yurtdışında yaşıyor .amerika ingiltere almanya olmak üzere sayılı üniversitelerde tetkikleri yapılmış ve aynı tanı 1998 yılında konmuştur.bu platformdaki yazan kişiler türkiyede yigenim ise yurtdışında aynı isimli hastalık teşhisi ile mücadele ediyor.durumun ciddiyetinden dolayı diğer kardeşlerede tahliller yapılmış geniş bir aile taramasından sonra ikiz kızkardeşlerindede aynı hastalık saptanmıştır.kabullenmek ve başetmek sanıldığı kadar kolay olmayan bir hastalıktır. amacım size karşıt fikir sunmak yada başkalarını savunmak değil eğer böyle bir hastalık yoksa yanlış teşhis yanlış tedavi midir ?????bu kadar emin konuşuyor olmanızdan umutmu umutsuzlukmu doğmalı...

Merhaba Myoshi myopati hastasıyım engelli raporu almamı söyledi doktorum. Siz alabildiniz mi rapor?

masliye

Benim yiğenlerimin üçüde aldılar heyet raporu Almanyada yaşıyorlar Türkiye de nasıl bir yol izlenmeli hiç bir fikrim yok ama mutlaka alın derim.

yüzde kaç rapor aldıklarını öğrenebilir misiniz yeğenlerinizden rica etsem? ben ege üniversitesinde muayene oluyorum raporu da buradan almayı düşünüyorum

Üst Alt