Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ne olacak benım halım!?

arkadaslar cok mutsuzum cok bunalıma gırdım

merhaba arkadaslart ben son gunlerde sureklı ıntıhar etmeyı sıreklı bunalım ıcındeyım sureklı aglamak ıstıyorum hep bu işizlik yuzunden olsddu sanırsam ne yapam lazım panık atakda var bende yardım :(:(:(:(:(

arkadaşım kendini çok kasıyorsun sen relax ol herşeyi zamana bırak bence

surunmek bırakmıyo abım cok zor durumdauyım mahfoldum artık

ah be kardeşim sen ilaç kullanmıyormusun sana ilaçların yaramıyormu yoksa bak forumda senden çok daha zor durumda olan arkadaşlar var biraz sabır raporunu almadınmı sen daha almış olsaydın işkura falanda kayıt yapardın

ılac alıyom abım hemde 2 cesıt paxıl alıyoö bıede xanax ama hep dusunuyom heo bakıyom cebımde 5 kuruas yok ıs kurda kaydım vart ama kac defa uıs ılanı acıldı aradaım dedıler baskasına soz vermısız yanı akrabaları falan alıyoralr dayı yok abı dayı olsa boyle olmaz<

rapor almış olsan engelli bölümünden bulman daha kolay olabilirdi o bakımdan sordum raporu

tamam işte onlamı müracat ettin işkura eğer onla etmediysen git raporunla müracat et

abım raporumlasda kaydım var ama dayı tyok adamlar gecen 4 tane ılan actılart engelı alıncak dıye aradaım baskasına soz vermısız dedıelr :(

sen internetten başvuramıyormusun ilanlara sana o şekilde cevap gelir gerçi sizin orda az iş ilanı çıkabilir doğrudur o zaman 2016 yı beklicen kısmet artık

evt abım cok az ıs ılanı acılıyor fazla tyok oyle olcak< abım baska <caresı yok 2016 yı beklıcemö saol abnım allah razı olsun

sendende kardeşim zaten hepimiz bekliyoruz piyasadaki işler özel sektörün çoğu zaten bize göre değil

evbt abım oyel

arkadaslar bu atamalar yuzunden sureklı psıkolojım bozuldu sımdıde bende kısıye durup dururken saldırma hıssı gelıyor cıldırma hıssı gelıyo kendı kendıme konusma oluyor unutkanlık zor anlama hepsı var bu nedır bı hastalıkmı sızdede oluyormu :(

bende de vardı garip sesler duyma, aşırı sinirlilik vb.
uzman bir psikiyatriste gittim ve ilaç yazdı birkaç tane,
bu tür hastalığın alevlenme dönemleri oluyormuş eğer ilaç kullanılmaz ise ..
geçmiş olsun.

zihinsel sorunlar

arkadaşlar bende uzun sureden berı unutkanlık yanlış anlama ters anlama becerısızlık var ben psıkıyatrık tevadı goruyom 10 yıldır ben bu sorunum psıkıyatrıye sordum bana norolojıye görünmem gerektıgını soyledı gıttım norolojıde psıkıyatrık bı rahatsızlık olduğunu soyledı ekpss kapıda yaklaşıyor ben bu zıhınle nasıl yüksek bır puan alabılırım cok zordayım ya kuralarada kc kez katıldım ısmım cıkmıyo hepsı torpıl torpılımde yok dayımda 1 kulağımda sgır :(

Üst Alt