Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ne pis hastalıkmışsın sen MS!

bendevrim

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
2
ne pis hastalıkmışsın ki sen ms
ne olacak diye düşündürüp duruyorsun hep,
dişin ağrısa atakmı dedirtiyorsun,
uykusuz kaldınmı ne oldu diye düşündürüyorsun,
başın dönse acabamı,
bir yerin uyuşsa eyvah,
sayılmıyor kaygılar,
sıcak, yorgunluk, uykusuzluk, gribal enfeksiyon, stres, dengesiz beslenme ve daha niceleri,
ne kadar dikkat etsekte çıkarıyorsun bişeyler yinede,
ne kadar diplere bastırmaya çalışsakta aklımızdan çıkmıyor, hatırlatıyorsun varlığını,
herşey güzel güzel giderken birden bir sıkıntı olarak çıkıveriyorsun meydana,
sonrada diyorlarki ilaçlarını kullan, yaşamana dikkat et, aklına getirme ms i, maneviyatını güçlü tut, dik dur,
eyvallah yaparızda,
bi rahat bıraksan bizleri...

Yüce Allah verdiği gibi inşAllah siz hastaları en iyi yerlerde yaşatsın hurilerle, Allah sizlere ve tüm hastalara bir an önce şifa versin inşAllah Rabbim Yüce Allah.

MS' li olmayan MS ile yaşamayı bilmez derler, ne kadar doğru söylemişler,
unutuyorsun bazen, dikkatle yaşasan da hayatı birden hatırlatıyor kendini MS, unutma ben burda seni bekliyorum diyor...

4.5 yıl olmuş bu şiiri yazalı, yıllar geçmiş,
ama şiir hala aktif, tıpkı plaklar gibi...

Merhaba! Arkadaşlar bendede plak çıktı işk başta doktor süpelendi olabilir dedi başka doktora göründüm %80 ms dedi tedaviye başla dedi tabi ben pisikolijik olarak bittim sonra kocaeli üniversite hastanesinde prof dr hüsnü efendiye göründüm cd baktı ms degil dedi aonra tekrar başka birdoktora görü düm oda dedil dedi baş dönmesi ile gitmiştim kulak zarı delinmiş o yüzdenmiş baş dönmem ama plaklar görünüyor mr da ms olabilecek yerde degil dedi doktorun ikisi diger iki doktor ms dedi başdönmemde kulak zarım delinmiş o yüzdenmiş zar kapanınca geçti bu işte göründügüm en iyi doktor prof hüsnü hoca yok dedi ama yinede içimde bir korku var Sadece aşım agrıyor herkese geçmiş olsun

Üst Alt